برای اجاره سوئیت مبله در تهران همراه شما هستیم . تعداد اعضای هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی در همان سال نیز عبارت بود از:

استاد: ۵۷۶ نفر

دانشیار: ۸۸۳ نفر

استادیار: ۸۱۵۰ نفر

مربی: ۱۹۹۷۱ نفر

مربی آموزشیار: ۵۰۲ نفر

و جمع کلی اعضای هیات علمی عبارت بود از: ۳۰۰۸۳

تعداد اعضای هیات علمی در سال مشابه در موسسات زیر عبارت بودند از:

دانشگاه های دولتی: ۱۸۲۸۲

وزارت بهداشت: ۱۲۶۷۲

پیام نور: ۲۸۲۹

موسسات غیر انتفاعی: ۲۲۳۴

وزارت آموزش پرورش: ۱۳۴

دانشگاه فنی حرفه ای: ۸۰

و…

ایران ماوا مرکزی مطمئن برای اجاره سوئیت مبله در تهران با امکانات رفاهی کامل . با توجه به اطلاعات بالا به سادگی می توان فهمید که دانشگاه آزاد اسلامی دارای بیشترین اعضای هیات علمی در کشور بوده است.

تعداد استادیاران این دانشگاه در سال ۱۳۹۳ سیزده هزار نفر بوده است.

بالا تر به تعدادی از اعضای هیات موسس اشاره شد اکنون به تمامی اعضای آن اشاره می کنیم: اکبر هاشمی رفسنجانی (رییس) ، عبداله جاسبی ، عبدالکریم موسوی اردبیلی ، میرحسین موسوی و احمد خمینی بودند. پس از رحلت احمد خمینی که پس از رحلت وی حسن خمینی جانشینش شد.

بعد از وقوع انقلاب فرهنگی تعداد اعضای هیات موسس به ۹ نفر افزایش یافت که این افراد به آن اضافه شدند: حسن حبیبی ، علی اکبر ولایتی ، محسن قمی ، حمید میرزازاده .علی اکبر ناطق نوری بعدها با فوت حسن حبیبی جایگزین وی شد.

علی محمد نوریان در سال ۱۳۹۳ توسط هاشمی رفسنجانی به ریاست هیات مدیره گماشته شد. بعد ها پس از فوت هاشمی، رهبر ایران علی اکبر ولایتی را به ریاست هیات موسس دانشگاه گماشت. دکتر ناطق نوری نیز از هیات موسس دانشگاه استعفا داد که بعد ها یکی از اعضای هات علمی از وی سوالاتی درباره ی تغییرات چیش آمده در دانشگاه پرسید که البته ناطق نوری در جواب نامه ی وی نامه ای نوشت که: بنده از عضویت در هیئت مؤسس استعفا داده‌ام و اصلاً در جریان آنچه در دانشگاه آزاد وی می‌گذرد نیستم و به هیچ وجه در امور دانشگاه دخالت نداشته و ندارم. بنابراین آنچه در مورد اینجانب گفته می‌شود بشدت تکذیب می‌شود.

این واقعه یعنی استعفای ناطق نوری به سال ۱۳۹۶ و در تاریخ ۲ مرداد افتاد.

عالی ترین مرجع تصمیم گیری درباره دانشگاه ها هیات امنا می باشد که در این دانشگاه سه نفر از اعضای هیات موسس و برخی بخش های دیگر هستند که به آنها اشاره خواهد شد هستند. طبق قانون یک نفر از اعضای مرجع تصمیم گیری که از هیات موسس هستند باید حتما روحانی باشد. در حال حاضر هیات امنای دانشگاه عبارت اند از: علی اکبر ولایتی ، سید حسن خمینی ، عبداله جاسبی ، محمد مهدی طهرانچی ، سیدحسن قاضی زاده ی هاشمی و منصور غلامی و محمد محمدیان.

با اجاره سوئیت مبله در تهران از طریق ایران ماوا آسایش و آرامش را تجربه کنید. و سه نفر از اعضای هیئت علمی تمام وقت دانشگاه‌ها در مرتبه دانشیاری یا بالاتر که هیچ‌گونه سمت مدیریتی و حکومتی غیر از تدریس و پژوهش نداشته باشند به تصویب شورای عالی انقلاب فرهنگی، محمد مهدی طهرانچی ، فریدون عزیزی و فرهاد رهبر .

مدیریت دانشگاه آزاد اسلامی بر عهده ی ریاست عالیه آن است. ریاست عالیه این دانشگاه توسط هیات امنا این دانشگاه منصوب می شود. مدرک اعطایی این دانشگاه به دانشجویان مدرکی مجزا و مخصوص به خود دانشگاه آزاد اسلامی می باشد.

دانشگاه آزاد اسلامی همانند دیگر موسسات زیر نظر شورای عالی انقلاب فرهنگی فعالیت می کند. دانشگاه آزاد اسلامی یکی از دانشگاه های اسلامی سراسر جهان می باشد و همانطور که در بالاتر هم به آن اشاره شد ریاست آن را عبدالله جاسبی بر عهده دارد.

از رئیسان این دانشگاه  در طول زمان می توان به این افراد اشاره نمود:

-عبدالله جاسپی که ریاست آنرا از سال ۶۱ الی ۹۰ بر عهده داشت.

-فرهاد دانشجو که از سال ۹۰ تا شهریور ماه سال ۹۲ در این حوزه فعالیت می کرد.

-حمید میرزاده که بعد از فرهاد دانشجو از سال ۹۲ الی ۹۶ ریاست دانشگاه را عهده دار بود.

-علی محمد نوریان پس از حمید میرزاده از اردیبهشت سال ۱۳۹۶ الی تیر ماه همان سال عهده دار این منصب بود.

-فرهاد رهبر نیز از ۲۵ تیر( در تاریخی که علی محمد نوریان از این منصب برکنار شد) الی ۲۸ مرداد سال ۱۳۹۷ ریاست دانشگاه را بر عهده داشت.

-محمد مهدی طهرانچی که از تاریخ ۲۸ مرداد ماه ۱۳۹۷ تا به کنون رییس این دانشگاه بود.

اجاره سوئیت مبله در تهران با ایران ماوا