مقالات

جديترين مطالب منتشر شده

آشنایی با دانشگاه های تهران – دانشگاه امام صادق(ع) – قسمت سوم

اجاره سوئیت مبله در تهران

امروزه بسیاری از مسافران اجاره آپارتمان مبله تهران را در الویت قرار می دهند. خوانندگان گرامی می توانند برای سهولت در اجاره آپارتمان مبله تهران با ما تماس بگیرند.

دانشگاه امام صادق در پذیرش دانشجویان سه معیار را در نظر دارد:

علمی، مصاحبه و تحقیقات محلی.

شرط علمی به این معنی است که تنها افرادی به مصاحبه دعوت می شوند که در کنکور سراسری رتبه ی خوبی از نظر علمی کسب کنند.

در بخش مصاحبه نیز، فرد از جنبه های متفاوتی مورد تحلیل و بررسی قرار می گیرد که از آنها می توان به جنبه های علمی علی الخصوص در موضوع زبان های عربی و انگلیسی اشاره کرد.

از موارد دیگر که شخص در آن مورد تجزیه و تحلیل قرار می گیرد می توان به اطلاعات دینی، اخبار روز و اطلاعات سیاسی اشاره کرد.

 در تحقیقات محلی نیز، موردی که بسیار حائز اهمیت می باشد گذشته ی فرد از تمامی جنبه های سیاسی، اجتماعی می باشد. پس از طی هر سه مرحله نمره ای کلی به داوطلب تعلق می گیرد که همان نمره ملاک پذیرش دانشجویان می باشد.

ایران ماوا با اجاره آپارتمان مبله تهران همراه شماست. دروس حوزوی در این دانشگاه نقش بسیاری دارند به طوری که پس از ورود دانشجویان، در کنار دروس روزمره به آموختن دروس حوزوی می پردازند.

ایران ماوا با اجاره آپارتمان مبله تهران همراه شماست. علاوه بر آن، دانشجویان ملزم به یادگیری دروس انگلیسی، فرانسوی و عربی می باشند. البته انتخاب زبان بستگی به رشته ی تحصیلیشان دارد. تعدادی از دروس حوزوی دانشگاه عبارت اند از: قواعد عربی، فقه، اصول فقه، تدبر و تفسیردر قرآن کریم، فلسفه، اخلاق، اندیشه اسلامی

حجم زیاد دروسحوزوی در دانشگاه امام صادق باعث کاهش یافتن دروس نخصصی نشده استو دانشجویان این مجموعه چیزی در حدود ۸۰ واحد بیشتر از رشته های مشابه در دانشگاه های دیگر آموزش می بینند.

رشه ای دانشگاه امام صادق تماما میان رشته ای هستند و این امر از نام آنها کاملا مشخص است. در این دانشگاه تلاش بر این است که میان آموزه های معارف اسلامی و رشته های تخصصی رابطه ای ایجاد کند تا با استفاده از آن بتواند افرادی را با دانش های روز و در عین حال با اطلاع کامل از آموزه های دینی برای مسئولیت های مهم کشور تربیت کند.

برخی دانشگاه ها تعهد شغلی به دانشجویان خود می دهند یعنی دانشجویان بعد از اتمام دوران تحصیلی مشغول به کار در مراکز مربوطه می شوند.

دانشگاه امام صادق چنین ویژگی ندارد اما به دلیل اینکه دانشگاهی غیر انتفاعی است و تحصیل نیز در آن رایگان می باشد ممکن است بعضا برخی دانشجویان مجبور به پذیرش شغل های پیشنهادی از سوی دانشگاه شوند ولی تا کنون چنین اتفاقی نیفتاده است.

پردیس خواهران در جایی کاملا مجزا از پردیس برادران قرار دارد و ریاست آن را همسر رئیس سابق دانشگاه امام صادق بر عهده دارد.

برای اجاره آپارتمان مبله تهران با ما در تماس باشید.

از جمله ویژگی های دانشگاه امام صادق که در کمتر دانشگاهی سراسر کشور می توان یافت این است که دوران کارشناسی و کارشناسی ارشد در این دانشگاه به صورت پیوسته است. یعنی دانشجویان پس از اتمام دوران کارشناسی، مستقیما وارد دوران کاشناسی ارشد می شوند، بدون اینکه نیاز به کنکور دوباره داشته باشند. البته این ویژگی برای واحد آقایان است.

 واحد خواهران نیز دارای دوران ارشد می باشد اما برای ادامه تحصیل باید کنکور سراسری ارشد بدهند. خوابگاه های این دانشگاه نیز رایگان می باشد. مشاهده کردیم که دانشگاه امام صادق دارای ویژگی های بسیار خوبی می باشد که در کمتر دانشگاهی می توان آنها را مشاهده نمود.

در اکثر دانشگاه های کشور برای اقامت در خوابگاه از دانشجویان مبلغ خاصی دریافت می شود حال اینکه رایگان بودن خوابگاه های این دانشگاه یک نقطه ی مثبت برای دانشجویان به حساب می آید. علاوه بر خوابگاه ها برای جلوگیری از اتلاف وقت، اقامتگاه برای دانشجویان ترتیب داده شده است.

ایران ماوا مرکزی مطمئن برای اجاره آپارتمان مبله تهران در سفرهای شما به پایتخت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *