دانشگاه شهید بهشتی دارای دانشکده ها و پژوهشکده های بسیاری است که در زیر به آنها اشاره می کنیم:

برای اجاره آپارتمان مبله با ما در تماس باشید.

برای اجاره آپارتمان مبله با ما در تماس باشید. دانشکده ادبیات و علوم انسانی، دانشکده الهیات و ادیان، دانشکده تربیت بدنی و علوم ورزشی، دانشکده حقوق، دانشکده علوم اقتصادی و سیاسی، دانشکده علوم تربیتی و روانشناسی، دانشکده علوم ریاضی، دانشکده علوم زمین، دانشکده علوم و فناوری زیستی، دانشکدهٔ مدیریت و حسابداری، دانشکدهٔ معماری و شهرسازی، دانشکدهٔ مهندسی برق، دانشکدهٔ مهندسی فناوری‌های نوین، دانشکده مهندسی مکانیک و انرژی، دانشکده مهندسی و علوم کامپیوتر دانشگاه شهید بهشتی، دانشکدهٔ مهندسی هسته‌ای، دانشکدهٔ پرستاری و مامایی، دانشکده شیمی، دانشکده فیزیک، دانشکده پزشکی: در این مورد دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی را ببینید.، دانشکده دندانپزشکی، دانشکده مهندسی عمران، آب و محیط زیست، پژوهشکده لیزر و پلاسما، پژوهشکده گیاهان و مواد اولیه دارویی، پژوهشکده خانواده، پژوهشکده علوم محیطی، پژوهشکده اعجاز قرآن، پژوهشکده علوم شناختی و مغز، پژوهشکده فضای مجازی، پژوهشکده مطالعات بنیادین علم و فناوری، پژوهشکده منطقه‌ای، مرکز اسناد و تحقیقات دانشکده معماری و شهرسازی، مرکز تحقیقات اقتصاد اسلامی، مرکز مطالعات سنجش از راه دور و GIS، مرکز تحقیقات وقف، مرکز تحقیقات پروتئین، مرکز پژوهشی استحصال آب از منابع غیرمتعارف، مرکز تحقیقات حقوق بشر، صلح و دموکراسی، پردیس فنی و مهندسی شهید عباسپور (تهرانپارس)، پردیس بین‌المللی دانشگاهی (اکباتان)، پردیس علمی، تحقیقاتی زیرآب (مازندران).

اجاره آپارتمان مبله با امکانات کامل از طریق ایران ماوا از دانش آموختگان شاخص دانشگاه شهید بهشتی می توان به افراد بسیاری اشاره کرد که در زمینه های مختلف سیاسی، فرهنگی، اجتماعی و… فعالیت های بسیار انجام داده اند. در زمینه ی سیاسی می توان به میرحسین موسوی، نخست وزیر ایران از سال ۱۳۶۰ الی ۱۳۶۸ اشاره کرد.

در زمینه ی فرهنگی زهرا رهنورد که نویسنده و روزنامه نگار بوده و از سال های ۷۷ الی ۸۵ ریاست دانشگاه تهران را بر عهده داشته است. نیوشا ضیغمیکه از بازیگران سرشناس زن ایرانی است نیز از جمله دانش آموختگان این دانشگاه است که در زمینه ی روانشناسی کودک تحصیل کرده است. کوروش یغمایی، بنیانگذار موسیقی راک در ایران که نوازنده ی حرفه ای گیتار نیز می باشد در دانشگاه بهشتی تحصیل کرده است. آزاده نامداری، مجری زن نیز فارغ التحصیل دانشگاه شهید بهشتی می باشد.

پایگاه نشر دانشانشگاه شهید بهشتی یک سایت و یا تارنما می باشد که در آن تمامی محتواهای آموزشی دانشگاه و بسیاری اطلاعات دیگر که افرادی که نمی توانند به دانشگاه دسترسی داشته باشند، برایشان در این سایت به سادگی فراهم می شود. کاربران در این سایت امکان ارسال سفارش کتاب های چاپ شده توسط دانشگاه را نیز دارا می باشند.

پایان نامه ها، مقالات، کنفرانس ها و… از دسته مواردی اند که کاربران می توانند در این وبسایت به آن ها دسترسی آسان داشته باشند.

مؤسسه توسعه گوهرشناسی دانشگاه شهید بهشتی با اتحادیه طلا و جواهر و مرکز توسعه و پژوهش صنایع نوین وزارت صنعت، معدن و تجارت تعریف و بعنوان یک واحد فناور فعالیت خود را در دانشگاه بهشتی آغاز نمود. این مرکز یک مرکز کاملا تخصصی است که در آن تمام امور مربوط به طلا و جواهرات از ابتدایی ترین مراحل تا استخراج و تجارت انجام می شود. این مرکز از سال ۱۳۹۲ فعالیت خود را آغاز نمود.

ایران ماوا مرکزی مطمئن برای اجاره آپارتمان مبله . همچون بسیاری دانشگاه های دیگر در کشور، این دانشگاه نیز دارای دوره های مجازی می باشد که البته دوره های مجازی این دانشگاه یکی از معتبرترین دوره های مجازی در کشور می باشد. برای پذیرفته شدن در این دوره ها متقاضیان باید در آزمون کارشناسی ارشد شرکت کنند.

رشته های ارشد این دانشگاه عبارت اند از: مهندسی معماری کامپیوتر، مهندسی نرم‌افزار کامپیوتر، مدیریت فناوری اطلاعات، حساب داری و علوم کامپیوتر. رتبه ی ماکسیمم برای قبولی در مقطع ارشد این دانشگاه ۱۵۰ می باشد.

دانشگاه شهید بهشتی دارای خوابگاه های نسبتا زیادی می باشد که در زیر به آنها اشاره می کنیم:

مجتمع خوابگاه‌های کوی دختران (داخل دانشگاه)، مجتمع خوابگاه‌های کوی پسران (داخل دانشگاه)، مجتمع دانش‌پژوهان دانشگاه شهید بهشتی (متأهلان)، خوابگاه قائم مقام فراهانی ویژهٔ پسران، خوابگاه ولی‌عصر، ویژهٔ پسران، خوابگاه رنجبران، ویژهٔ پسران؛ (پردیس فنی و مهندسی عباسپور)، خوابگاه رستگار، ویژهٔ پسران؛ (پردیس فنی و مهندسی عباسپور)، خوابگاه بلوار کشاورز، ویژهٔ دختران، خوابگاه رستاک، ویژهٔ دختران.

در سال ۱۳۹۲ برند دانشگاه شهید بهشتی بعنوان یکی از ده برند برتر کشور شناخته شد.

خوانندگان گرامی؛ اگر به دنبال اجاره آپارتمان مبله با شرابط مناسب و امکانات رفاهی هستید با ما درارتباط باشید.