برای اجاره سوئیت مبله در تهران همراه شما هستیم . با شروع فعالیت های آموزشی در سال ۱۳۶۴ این دانشگاه به ارائه ی آموزش های تخصصی و کوتاه مدت پرداخت. بعد ها در سال ۱۳۶۷ این دانشگاه به پذیرش دانشجو در رشته ی عمران و بهره برداری از منابع آب پرداخت و فعالیت های آموزشی بلند مدت نیز در این دانشگاه ایجاد شد.

بعد ها با تبدیل شدن این مجموعه به دانشگاه شهید عباسپور در سال ۱۳۷۰ در رشته های عمران و ساختمان آبی و عمران، سد و شبکه اقدام به پذیرش دانشجو کرد که البته این روند به مانند دیگر دانشگاه های دولتی از طریق کنکور سراسری انجام پذیرفت.

رشته هایی که این دانشگاه در آن در مقطع دکتری پذیرش می کند آب و فاضلاب است و در مقطع کارشناسی ارشد نیز در رشته های آب و فاضلاب و مهندسی رودخانه و در مقطع کارشناسی نیز به پذیرش دانشجو در رشته های آب و فاضلاب، ساختمان‌های آبی، سد و شبکه می باشند.

۳.دانشکده مهندسی مکانیک و انرژی نیز دارای ۱۱ واحد آزمایگاه، ۸ واحد کارگاه تخصصی و ۱۳ واحد ثبت شده تخصصی می باشد. این واحد ها در بخش های مختلفی از جمله صنایع نیروگاهی و موضوعات مرتبط به آن از جمله مباحث تخمین عمر، تحلیل خرابی و خوردگی، مدیریت انرژی ، انرژی های نو ، سیستم‌های تبدیل انرژی از جمله توربو ماشین ها، سیستم‌های مکانیکی و حرارتی فعالیت دارند.

دانشکده مهندسی مکانیک دارای ۴ گروه است که عبارت اند از: مهندسی مکانیک گرایش نیروگاه، مهندسی مکانیک گرایش تبدیل انرژی، مهندسی مکانیک گرایش طراحی کاربردی و مدیریت انرژی الکتریکی. در واحد های نامبرده شده حدود ۵۰ عضو هیات علمی مشغول می باشند که دامنه فعالیت آنها با توجه به امکانات نرم افزاری و سخت افزاری می تواند در بر گیرنده ی موضوعات مرتبط با تخصص هر یک از اعضا می باشد.

ایران ماوا مرکزی مطمئن برای اجاره سوئیت مبله در تهران با امکانات رفاهی کامل .

گروه های آموزشی دانشکده ی مهندسی مکانیک عبارت است از: آموزشهاي بلند مدّت، آموزشهاي آزاد تخصصي-کاربردي، پروژه‎هاي تحقيقات کاربردي و خدمات فنّي مهندسي. با توسعه ی دانشگاه به طور کلی، این بخش نیز دچار تغییراتی شد. از این تغییرات می توان به: راه اندازی رشته های جدید و پذیرش دانشجو در مقطع دکتری اشاره کرد.علاوه بر آن، دانشکده به جذب اعضای هیات علمی جدید پرداخت و امکانات آزمایشگاهی و کارگاهی را نیز توسعه بخشید.

۴.دانشکده اقتصاد و مدیریت نیز یکی دیگر از دانشکده های این مجموعه می باشد که دارای سه گروه

۱-مدیریت و منابع انسانی

۲- حسابداری

۳-اقتصاد

می باشد.

این دانشگاه هم اکنون یکی از دانشگاه هایی است که به انجام دوره های کوتاه مدت در رشته های مدیریت و حسابداری می پردازد. همچنین این دانشگاه به ارائه ی دوره های بلند مدت در رشته ی حسابداری در مقاطع کاردانی، کارشناسی و کارشناسی ارشد می پردازد. رشته ی مدیریت این دانشگاه نیز در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد تدریس می شود.  پذیرش دانشجو در رشته های مذکور از سال ۱۳۷۱ آغاز شد.

آغاز کار این دانشکده مربوط به سال ۱۳۷۵ می شود که البته نام ابتدایی آن گروه آموزشی مدیریت اداری و مالی بود.

دوره‌های کارشناسی این دانشگاه که دانشجویانش را از طریق کنکور سراسری می پذیرد عبارت اند از:

  • مهندسی برق، مهندسی مکانیک، مهندسی علمی – کاربردی عمران – آب و فاضلاب، مهندسی عمران، مهندسی کامپیوتر، مهندسی انرژی

دوره‌های کارشناسی ارشد این دانشگاه که از طریق کنکور و یا آیین نامه استعدادهای درخشان به پذیرش دانشجو می پردازد عبارت اند از:

مهندسی برق کنترل، مهندسی برق، قدرت، تجدید ساختار سیستم های قدرت

  • مهندسی برق – قدرت – الکترونیک قدرت و ماشینهای الکتریکی، مهندسی برق – قدرت – حفاظت شبکه، مهندسی برق – قدرت- مدیریت و کنترل شبکه‌های قدرت، مهندسی عمران – زلزله، مهندسی عمران – ژئوتکنیک، مهندسی عمران – مهندسی و مدیریت منابع آب، مهندسی عمران – مهندسی محیط زیست، مهندسی عمران – مکانیک خاک و پی، مهندسی عمران – مهندسی آب و سازه‌های هیدرولیکی، مهندسی عمران – مدیریت بحران در سوانح طبیعی، مهندسی مکانیک – تبدیل انرژی، مهندسی مکانیک – تبدیل انرژی – مدیریت انرژی الکتریکی، مهندسی مکانیک – طراحی کاربردی، مهندسی مواد – شناسایی و انتخاب مواد مهندسی، مهندسی سیستم‌های انرژی، مهندسی انرژی‌های تجدیدپذیر، مهندسی ایمنی و بازرسی فنی، اقتصاد انرژی

این دانشگاه در رشته های زیر به پذیرش دانشجو در مقطع دکتری می پردازد:

  • مهندسی برق – کنترل، مهندسی برق – قدرت، مهندسی مکانیک – تبدیل انرژی، مهندسی مکانیک – طراحی کاربردی، مهندسی انرژی‌های تجدیدپذیر، مهندسی عمران – آب، مهندسی محیط زیست – آب و فاضلاب

با اجاره سوئیت مبله در تهران از طریق ایران ماوا آسایش و آرامش را تجربه کنید.

دانشگاه عباسپور شاید یکی از بهترین های کشور نباشد اما به هر حال یکی از دانشگاه هایی است که سهم زیادی در آموزش و پرورش دانشجویان کشور داشته است ازین رو دانشگاهی بسیار مهم می باشد که در گرایش های برق و آب یکی از دانشگاه هایی است که بیشترین تاثیر را در کشور داشته است. موارد بسیار دیگری درباره ی این دانشگاه را می توانید در سایت ها و یا مقاله های دیگر بخوانید که اینجا ما برای رعایت اختصار از گفتن آنها جلوگیری کردیم.

۲.دانشکده مهندسی آب و محیط زیست که به ارائه ی خدمات در گروه های آموزشی زیر می پردازد: مهندسی منابع آب، مهندسی آب و فاضلاب، مهندسی سازه و ژئوتکنیک و مهندسی محیط زیست با گسترده شدن مجموعه ی عباسپور این قسمت نیز مانند بقیه ی بخش ها دچار تحول شد.

اجاره سوئیت مبله در تهران با ایران ماوا