امروزه بسیاری از مسافران اجاره آپارتمان مبله تهران را در الویت قرار می دهند. خوانندگان گرامی می توانند برای سهولت در اجاره آپارتمان مبله تهران با ما تماس بگیرند.
یکی از روستاهای تهران قدیم که با گذر زمان بخش از آن به شهر پیوسته نارمک بوده است.
 این محله دارای وسعت نسبتا زیادی می باشد که جمعیت زیادی را نیز در خود جای داده است. وسعت نارمک چیزی در حدود ۱۲.۷ کیلومتر مربع است که ۸۹۱۰۳ خانواده را در خود جای داده است. این خانوارها سرجمع ۳۳۶۷۷۲ نفر می شوند.
سازندگان نارمک که در شمال تهران واقع شده است فرانسویان بوده اند.
علاوه بر نارمک فرانسویان سازنده ی تهرانپارس نیز بوده اند. نارمک به عنوان یکی از محله های اطراف شمیرانات دارای آب و هوای خنک می باشد. لازم به ذکر این نکته هست که نارمک در ۹ کیلومتری جنوب شرقی تهران نیز واقع شده است.
محله هایی که نارمک با آنها از هر چهار جهت در ارتباط است عبارت اند از:
 از جهت شمال به خیابان فرجام، از جهت جنوب به خیابان دماوند تهران نو و نظام آباد، از جهت شرق به بزرگراه باقری و از جهت غرب به بزرگراه امام مربوط می شود.
 در نارمک تعداد زیادی میدان وجود دارد که شمارآنها به ۱۰۰ می رسد.
یکی از مهمترین آنها میدان نبوت است و جنبه ی تجاری نیز دارد.
این میدان از شمال و جنوب با خیابان آیت، از شرق به غرب نیز با خیابان گلبرگ مرتبط می شود.
 از دیگر میادین مهم این محله می توان به هلال احمر، ۵۱، ۷۳، ۱۶ و ۱۰۰ اشاره کرد.
 تمامی این میدان ها در سال ۱۳۳۰ برای سکونت افراد شاغل در آموزش پرورش ساخته شده اند.
ایران ماوا مرکزی مطمئن برای اجاره آپارتمان مبله تهران در سفرهای شما به پایتخت.
 چند مورد از خیابان های مهم نارمک عبارت اند از: آیت، شهید ثانی، هنگام، رسالت، سامان، سمنگان، دردشت، فرجام، مدائن، چمن، مهر، مرجان و شیرمرد. مسجدهای بسیاری در این محله به چشم می آیند که از جمله مهمترین آنها می توان به: مسجد جامع نارمک در خیابان سمنگان اشاره کرد.
در بالاتر اشاره شد که بخشی از نارمک به شهر پیوسته است.
 بخشی که از آن هنوز به حالت روستا باقی مانده که ده نارمک نام دارد.
ده نارمک یکی از توابع شمیرانات است یکی از قدیمی ترین ده های اطراف شمیرانات و توابع آن می باشد.
 این منطقه از شمال به بزرگراه شهید بابایی، از جنوب به از جنوب به بزرگراه شهید زین الدین، از شرق به بلوار گلستان ـ خیابان بوستان غربی ـ خیابان ۲۵ متری شکوفه و از سمت غرب به خیابان هنگام مربوط است.
افراد ساکن نارمک به ۱۹۰۹۴ نفر و افراد ساکن ده نارمک به ۱۰۰ نفر می رسند.
 قاسم آباد نام یکی از محله های این منطقه است که از شمال با منطقه ۴ شهرداری تهران، از جنوب با محله اوقاف، از طرف شرق با محله قنات کوثر و از طرف غرب با محله شهرک ولی عصر- لویزان- شیان و محله شمیران نو همسایه است. انار ده نارمک در قدیم بسیار معروف بوده است و به عنوان یکی از مهمترین ویژگی های این منطقه به شمار می آمده است و اگر بررسی کنیم به این نتیجه می رسیم که منظور از انار نارمک همان انار تهران ساوه می باشد.
 ده نارمک فاصله ی زیادی با امامزاده صالح ندارد و در ۶ کیلومتری جنوب شرق این امامزاده واقع است.
ده نارمک در دامنه کوه واقع است و دارای آب و هوای مناسب و باغ های میوه به خصوص انار می باشد. لازم به ذکر است که جاده ی این ده نیز فرعی می باشد.
بر قدیمی بودن ده نارمک اسنادی وجود دارد که البته در بسیاری از این اسناد ده نارمک به نامهای نرمق، نارمق و نرمه شناخته میشود.
 به بعضی از این اسناد در پایین اشاره می شود:
دکتر تکمیل همایون در جلد اول تاریخ اجتماعی و فرهنگی تهران آورده است: احمدبن ابراهیم نرمقی (نارمکی) از روستای نارمک تهران و از عالمان به حدیث و روایت بوده و از سهل بن عدو حدیث نقل کرده‌است (تکمیل همایون، ۱۳۷۷: ۱۶۳). در کتاب دیگری نیز دربارهٔ نرمق آمده: مردمان این محله را نرمه گویند.
ایران ماوا با اجاره آپارتمان مبله تهران همراه شماست.
برای اجاره آپارتمان مبله تهران با ما در تماس باشید.