مقالات

جديترين مطالب منتشر شده

اماکن دیدنی تهران – برج میلاد

اجاره آپارتمان مبله تهران
اجاره آپارتمان مبله تهران و آپارتمان هایی با امکانات کامل از طریق ایران ماوا
بلند ترین برج تهران و ایران برج میلاد است.
برجی که به خاطر ظاهر خاصی که دارد از بیشتر مکان ها در تهران می توان آن را نظاره کرد.
کارکرد اصلی این برج کارهای مخابراتی است که در کنار آن ها به فعالیت های دیگری برای جذب گردشگر می پردازد.
برج میلاد با ۴۳۵ متر ارتفاع دارای قسمت هایی است که فرهنگ ایرانی اسلامی را برای بازدید کنندگان خارجی و ایرانی به نمایش می گذارد.
نقاشی های روی دیوار ها، ستون ها و… دارای تنوع بسیاری اند و برخی از آن ها جلوه های شاهنامه را به تصویر می کشند. ترکیبی از عناصر اصلی حیات، فرهنگ اسلامی و ایرانی را می توان در گنبد آسمان مشاهده نمود.
همچنین در گالری های موجود در برج میلاد می توان آثار تاریخی، صنایع دستی و… را مشاهده نمود که همگی برای آشنا کردن مردم با فرهنگ و آداب و رسوم کهن ایرانی قرار داده شده اند.
برنامه ی ساخت برج میلاد از سال ۱۳۷۰ ریخته شده بود که پیدا کردن زمین مناسب برای این امر چیزی در حدود دو سال به طول انجامید.
چند سال نیز برای مطالعه ی ویژگی های زمین مذکور طول کشید و در کل برای ساختن برج میلاد از زمان برنامه ریزی تا شروع کار در حدود ۶ سال به طول انجامید و کلنگ ساخت برج میلاد در سال ۱۳۷۶ بر زمین خورد.
این برج که در بین برج های مخابراتی دنیا از نظر ارتفاع رتبه ی ششم را دارد و در بین برج های نامتکی جهان رتبه ی نوزدهم را داراست در ابتدا به نام برج یادمان شهرت داشت که بعد ها به نام میلاد تغییر یافت.
برج میلاد که از لحاظ ساخت و بنا در نوع خود بسیار متفاوت است یکی از نماد های شهر تهران به حساب می آید که دارای انواع تکنولوژی های به روز و قدرتمند می باشد.
اگر به دنبال اجاره آپارتمان مبله تهران هستید با ما در تماس باشید.
ساخت برج میلاد زمان زیادی را به خود اختصاص داد.
۱۱ سال پروژه ی ساخت این برج به طول انجامید که در هشت سال اول کمتر از نصف آن ساخته شده بود و با تغییر برنامه ریزی ها بقیه ی پروژه در سه سال بعد انجام پذیرفت.
این برج امکانات زیادی دارد که هر یک به نوعی باعث جذب گردشگر از شهرها و کشورهای مختلف می شود.
از جمله این امکانات می توان به رستوران گردان اشاره کرد که بزرگترین رستوران گردان سراسر جهان است و به زوایای ۳۸۰ درجه می چرخد.
همچنین این رستوران در ارتفاع ۲۷۶ متری برج قرار دارد که از نظر رفاهی امکانات زیادی را برای مشتریان خود فراهم می کند. از جمله عواملی که باعث جذب شدن گردشگران به این رستوران می شود طرح و نقش های برجسته ی صحنه هایی از شاهنامه است.
افرادی که به رستوران گردان می آیند می توانند تهران را از تمام زوایا مشاهده کنند، گنبد آسمان، دلفیناریوم یا پارک دلفین ها که در آن بازی های مخصوصی با دلفین های آموزش دیده انجام می دهند، پیست دوچرخه، واحد های تجاری، موزه های سکه و مشاهیر، سالن همایش، رستوران سنتی، پینت بال، فود کورت، رواق های هنری، رستوران ویژه، سکوی دیدباز، فضاهای نمایشگاهی، رستوران محیطی، سینمای شش بعدی، سینمای معمولی، لیزریوم و… اشاره کرد.
اگر می خواهید از رستوران های برج میلاد استفاده کنید باید قبل از آن برای خود میز و صندلی رزرو کنید. جهت این امر با شماره ی ۸۴۳۶۱۵۱۴ تماس حاصل فرمایید.
اجاره آپارتمان مبله تهران با ایران ماوا
ساختمانی که در بالاترین قسمت برج واقع شده است دارای ۱۲۰۰۰ متر مربع وسعت می باشد و از این نظر در میان برج های دنیا رتبه ی نخستین را دارد.
جهت بالا رفتن از برج میلاد آسانسور هایی در سه گوشه ی برج تعبیه شده که با سرعت بسیار بالای ۷ متر در ثانیه به بالا می روند. در سه گوشه ی بدنه ی برج ۶ عدد آسانسور وجود دارد که ظرفیت هر کدام از آن ها بیست و پنج نفر است.
مرکز ارتباطات بین المللی تهران، که با هدف رفع نیازهای مخابراتی و تلویزیونی تهران ساخته شده است، از چهار بخش اصلی شامل برج مخابراتی- تلویزیونی، مرکز همایش‌های بین‌المللی، هتل پنج ستاره بین‌المللی و مرکز تجارت جهانی تشکیل شده است.
دکلی که در بالای راس برج قرار دارد با ارتفاع صد و بیست متر به جهت کار های مخابراتی تعبیه شده که شامل کارکرد های زیر می شود:
کاربری‌های هواشناسی و کنترل ترافیک
ایجاد زیرساخت مناسب برای سیستم‌های جدید تلویزیونی
گسترش و بهینه‌سازی پوشش شبکه‌های بی‌سیم و پی‌جو
بهینه‌سازی پوشش رادیو و تلویزیونی
برج میلاد برجی چند منظوره است که در میان تپه‌ای با مساحت تقریبی ۶۲ هکتار واقع در جنوب محله شهرک غرب و شمال کوی نصر در منطقه ۲ شهرداری تهران قرار دارد.
ایران ماوا مرکزی مطمئن برای اجاره آپارتمان مبله تهران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *