برای اجاره سوئیت در تهران با ما در تماس باشید.
پارک رازی یکی از بوستان های واقع در تهران است که از پوشش گیاهی متنوعی برخوردار است.
وسعت این پارک چیزی در حدود ۲۵ هکتار می باشد که در این وسعت امکانات زیادی را در خود جای داده است. در زیر مختصرا به توضیح درباره ی آنها می پردازیم.
در پارک رازی ساختمان های زیادی از جمله فرهنگسرا، کتابخانه، سینما و… وجود دارد. علاوه بر آنها امکاناتی نظیر شهربازی، زمین بازی، دریاچه مصنوعی، فانوس دریایی و… در پارک دیده می شود.
 بر روی دریاچه ای که در پارک واقع شده است پلی قرار داده شده که در شب به دلیل نورپردازی ها بسیار زیبا جلوه می کند. همچنین در دریاچه امکان ماهیگیری و قایقرانی وجود دارد که همین عامل جذب بسیاری از افراد به پارک می باشد.
سینمایی که در این پارک است دارای سه سالن می باشد که همه روزه خانواده ها و جمع های دوستانه برای تماشای فیلم به آن می آیند.
 در هر کدام از سالن های این سینما فیلم های خاصی اکران می شود.
ایران ماوا مرکزی مطمئن برای اجاره سوئیت در تهران
 ظرفیت دو سالن این سینما در حدود ۲۵۰ نفر می باشد و یکی دیگر از سالن ها ۱۵۰ نفر ظرفیت دارد که دارای بهترین سیستم های صوتی تصویری می باشند.
کتابخانه ای که در پارک رازی فعالیت می کند تحت نظر همان فرهنگسرایی است که در پارک است.
 دو سالنی که در این مجموعه وجود دارند افراد را به دو گروه بانوان و آقایان تقسیم می کنند.
 کتابخانه رازی در سال ۱۳۸۰ تاسیس شد و دارای کتاب های زیادی است که تعداد آن ها به بیش از ۲۵۰۰۰ جلد می رسد.
لازم به ذکر است که در حدود ۷۰۰۰ جلد کتاب های این کتابخانه مختص به کودکان و نوجوانان است. ساعات کار کتابخانه در روزهای عادی از ۸ تا ۲۳ و روزهای تعطیل ۸ تا ۱۶ می باشد.
 افراد علاقمند به کتابخوانی همه روزه می توانند به این کتابخانه مراجعه و به مطالعه بپردازند.
اگر به دنبال اجاره سوئیت در تهران هستید با ما تماس بگیرید.
گونه های گیاهی درختی متنوعی در پارک وجود دارند که از جمله آن ها می توان به اقاقیا، چنار، سرو نقره ای، بلوط همیشه سبز،گل یخ، کاج، سدروس، زیتون، بیدمجنون، گوجه گل، زردآلو، اکالیپتوس، افرا، زبان گنجشک، سرولاوسون، صنوبر، ارغوان، تبریزی، لیلکی، ختمی، میخک هندی و … اشاره کرد.
طراحی این گل و گیاه ها به شکل مختلط و نامنظم است.
بالاتر گفته شد که این بوستان دارای یک سالن ورزشی می باشد که در آن افراد می توانند به ورزش هایی از جمله فوتبال، بسکتبال، والیبال، هندبال و فوتبال بپردازند.
 علاوه بر این ورزش ها بوستان دارای زمین اسکواش، باشگاه پینت بال، جاده سلامت (مسیر ورزش صبحگاهی با امکانات ورزشی)، زمین اسکیت، باشگاه روباز پینگ پنگ، پیست دوچرخه سواری (امکان کرایه دوچرخه در در ورودی بوستان)، سایت بازی‌های کامپیوتری، بازارچه صنایع دستی که در آن ها صنایع دستی متفاوت و با تنوع از شهرهای مختلف ایران به فروش می رسند، سفره‌خانه سنتی، آکواریوم، نمایشگاه فصلی کتاب، کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، مرکز مشاوره نیروی انتظامی، انجمن ایدز ایران، انجمن دارت، خانه کشتی، کبوترخانه و دو مسجد می باشد.
همچنین استخری در پارک رازی است که همه روزه پذیرای افراد می باشد.
 فرنگسرایی که در پارک است دارای سینما و سالن تئاتر است. این سالن ها در قسمت جنوبی مجتمع واقع شده اند.
پارک رازی محلی مناسب برای خانواده ها است و روزانه خانواده های بسیاری برای تماشای فیلم، تماشای تئاتر و یا استراحت و کارها و تفریحات دیگر به این مکان می آیند.
فرهنگسرای این پارک در وسعت ۳۰۰۰ متر مربع واقع شده است که این ۳۰۰۰ متر در ۲.۵ طبقه تقسیم شده است.
رستوران و کافی شاپی که در این پارک هستند دارای پارکینگ می باشند و افراد بسیاری روزانه به آنجا می روند.
اجاره سوئیت در تهران با ایران ماوا