امروزه بسیاری از مسافران اجاره آپارتمان مبله تهران را در الویت قرار می دهند. خوانندگان گرامی می توانند برای سهولت در اجاره آپارتمان مبله تهران با ما تماس بگیرند.
یکی از پارک های نسبتا بزرگ تهران با ۲۵۰۰۰۰ متر مربع وسعت پارک شهر است.
 از ۲۵۰۰۰۰ متر، وسعت این پارک ۴۴۰۰۰ متر به چمن کاری و ۱۲۷۰۰۰ به درخت کاری اختصاص دارد.
 ۸۰۰۰ متر مربع محوطه نیز به ساختمان هایی از جمله کتابخانه، سالن نمایش، پست برق، پناهگاه، ساختمان اداری و… مربوط می شود. علاوه بر موارد بالا در پارک چند آبنما وجود دارد که وسعت زیادی در حدود ۲۹۰۰ متر مربع را به خود اختصاص داده اند. دریاچه ی پارک نیز وسعت ۲۵۰ متر مربع را به خود اختصاص داده است. بقیه ی وسعت این پارک به پیاده روها برای مردم مربوط می شود.
این پارک که در واقع اولین بوستان عمومی شهر تهران شناخته می شود دارای بخش های مهمی است که بسیاری افراد برای بازدید از آن ها به این مکان می آِیند، از جمله آن ها می توان به موزه صلح تهران، آکواریوم پارک شهر، باغ پرندگان و… اشاره کرد. علاوه بر آن ها اماکن ورزشی نیز در پارک موجود است که می توان از آنها استخر، ورزشگاه و… را نام برد.
 کتابخانه ای نیز در این پارک به چشم می خورد. در پایین مختصرا به توضیح درباره ی آن ها می پردازیم:
موزه ی صلح که در بالاتر نام برده شد مکانی است که در آن وسایل مورد استفاده در جنگ تحمیلی بین ایران و عراق نگهداری می شود.
در موزه ی صلح آثاری از حمله ی اتمی آمریکا به ژاپن، آثاری از جنگ های جهانی، کاربرد سلاح های ممنوع و… نیز به چشم می خورند اما با این حال بیشترین چیزی که در این موزه به چشم می خورد پیامد های حمله ی شیمیایی عراق و وسایل مورد استفاده ی عراق در این راه می باشد. هدف اصلی موزه ی صلح آشنا کردن مردم با مضرات جنگ و مزایای صلح و دوستی با جوامع بشری می باشد.
 در واقع موزه ی صلح تنها مختص به ایران نیست و در برخی کشور های دیگر جهان نیز مشاهده  می شوند که همگی دارای یک شبکه به نام شبکه بین المللی موزه های صلح می باشند.
 تمامی این موزه ها جدا از جنبه ی تاریخی که دارند در حال فرهنگسازی برای دوری از جنگ می باشند.
ایران ماوا با اجاره آپارتمان مبله تهران همراه شماست.
باغ پرندگان هم که در وسط پارک واقع شده است وسعتی در حدود ۴۰۰۰ متر مربع را به خود اختصاص داده است.
باغ پرندگان بوستان شهر در سال ۸۸ تاسیس شد و دارای پرندگان متنوعی از جمله: طوطی‌های برزیلی، کپک، بلدرچین، مرغ عشق، عروس هلندی، انواع کبوترهای غیرمتعارف زینتی، انواع طاووس، انواع واریته‌های قرقاول، انواع بوقلمون، مرغ‌های زینتی هلندی و مرغابی می باشد. تعداد قفس های باغ پرندگان به ۸ عدد می رسد که در دو محوطه ی باز واقع شده اند.
ساختمان آکورایومی که در بالاتر به آن اشاره شد در زمان جنگ تحمیلی کاربری دیگری داشته. این ساختمان در آن زمان پناهگاهی بوده که برای مواقع اضطراری مورد استفاده قرار می گرفت. بعد ها که جنگ تحمیلی پس از ۸ سال به اتمام رسید این مکان به آکواریومی برای آب های شیرین تبدیل شد که به دست شهرداری منطقه ۱۲ اداره می شود.
کتابخانه پارک شهرهم که یکی از مهمترین بخش های آن است و همچنین بزرگترین و وسیعترین کتابخانه ی عمومی سطح شهر تهران است. مردم همه روزه برای مطالعه یا برای گرفتن کتاب به آنجا مراجعه می کنند. این کتابخانه در سال ۱۳۶۰ تاسیس شد و هنوز هم به کار خود ادامه می دهد. ساعت کاری این کتابخانه از ۷.۳۰ الی ۲۱ است و در روزهای تعطیل و جمعه نیم ساعت دیرتر شروع به کار و در ساعت  ۱۹ کار خود را به اتمام می رساند. کتابخانه ی پارک شهر داری ۱۲۰۰۰۰ جلد کتاب در موضوعات متنوع می باشد.
برای اجاره آپارتمان مبله تهران با ما در تماس باشید.
آبی که برای مصارف پارک استفاده می شود از منابع آب های زیرزمینی و چاه ها است. یک چاه در قسمت شمال شرقی واقع شده است. آب مورد مصرف بخش های جنگل کاری در قسمت غربی، را دریاچه ی واقع در کنار بخش اداری تامین می کند. آبی که برای آب نماها مصرف می شود در واقع آب تلف شده ی همین دریاچه می باشد که علاوه بر آن آب مورد مصرف استخر را هم تامین میکند.
 یکی دیگر از عوامل جذب مردم به این پارک، نزدیکی آن به اماکن مهمی از جمله موزه ایران باستان، کتابخانه ملی، و بسیاری مکان های مهم دیگر که هم جنبه ی فرهنگی و هم تاریخی دارند می باشد. علاوه بر این مکان های دیگری مانند: شهرداری تهران، ساختمان شورای شهر، پزشکی قانونی، دیوان عدالت اداری، تالار سنگلج، روزنامه رسمی کشور،کانون جهانگردی و اتومبیل رانی ایران، وزارت دادگستری، ورزشگاه شهدای هفتم تیر، تحقیقات علوم آزمایشگاهی، سازمان بهزیستی کل کشور و… در اطراف پارک وجود دارند که آن ها هم به نوبه ی حود باعث جذب مردم به این منطقه می شوند.
از موضوعاتی که تا کنون بررسی شد بدست می آید که پارک شهر مکانی برای افراد با ویژگی ها و علایق متفاوت است. بنابراین هرکس بر حسب علاقه ی خود و آنچه می پسندد می تواند به این پارک بیاید و لذت ببرد.
پارک شهر تهران در اراضی محله سنگلج واقع شده و از جهت شمال به خیابان شهید فیاض‌بخش، از جنوب به خیابان بهشت و از شرق به خیابان خیام و از غرب به خیابان وحدت اسلامی (شاپورقدیم)مربوط می شود.
ایران ماوا مرکزی مطمئن برای اجاره آپارتمان مبله تهران در سفرهای شما به پایتخت.