برای اجاره آپارتمان مبله با ما در تماس باشید.
یکی از بوستان های بزرگ تهران که دارای درختان بسیاری است بوستان طالقانی است. این پارک که دارای وسعتی در حدود ۳۳۰۰۰۰ متر مربع است بر روی تپه های عباس آباد واقع شده است.
این پارک که در کنار مترو حقانی واقع شده است به دلیل نزدیکی به پل طبیعت و پارک آب و آتش توریست های بیشتری را به خود جذب می کند.
بوستان طالقانی دارای تنوع گیاهی درختی بسیاری می باشد. از جمله درختانی که در این محوطه مشاهده  می شود می توان به: درخت‌های چنار، ارغوان‌، نارون‌، سپیدار، سرو، صنوبر، شمشاد و انواع گل‌های رز، کوکب‌ و شمعدانی اشاره کرد.
تعداد درختانی که در این پارک مشاهده می شوند به ۴۰۵۱۴ عدد می رسد و تعداد گونه های آن ۷۵ عدد است.
امکاناتی در بوستان قرار دارد که باعث جذب خانواده ها و گردشگران می شود. از جمله آن ها می توان به آلاچیق ها، میز و صندلی و… اشاره کرد.
پارک طالقانی دارای مسیرهایی است که برای پیاده روی عالی به نظر می رسد برای همین همه روزه افراد زیادی برای ورزش کردن به این بوستان می آیند.
از جمله کارهای فرهنگی که در بوستان به عمل آمده می توان به تابلوهایی اشاره کرد که در آن افراد از همه سنین به حفاظت از محیط زیست و بوستان دعوت می شوند. همچنین در این تابلوها مردم با بوستان و طبیعت آشنا می شوند.
اجاره آپارتمان مبله با امکانات کامل از طریق ایران ماوا
از جمله امکاناتی که باعث زیباتر شدن محوطه ی پارک می شود می توان به: یک حوض با نمای سنگی اشاره کرد که معمولا مردم ماهی های عید خود را در آن رها می کنند. دیگر عامل زیبا شدن پارک قسمت انتهایی پارک است که به شکل حلزون است.
این دو موضوع هر دو باعث جذب شدن افراد بسیاری به بوستان می شوند.
ازجمله دیگرامکانات این پارک می توان به وسایل بازی مخصوص کودکان ، وسایل ورزشی و بدنسازی، کافی شاپ و رستوران، زمین های ورزشی ازجمله بسکتبال، میز تنیس، میز شطرنج، بوفه و… اشاره کرد.
منقل های نیز در پارک وجود دارد که افرادی که به کباب علاقه دارند می توانند در آن به بدون اینکه به طبیعت کوچکترین آسیبی بزنند و باعث آتش سوزی احتمالی شوند به پختن کباب بپردازند.
برای رفتن به این پارک می توانید از مترو استفاده کنید و راحتترین راه رفتن به این پارک نیز از طریق مترو است. از سه طریق می توان وارد بوستان طالقانی شد. این سه درب همگی در قسمت شرقی پارک قرار دارند و برای دسترسی به آن ها می توان از خیابان های اصلی، فرعی، آسفالته و شنی استفاده کرد.
ایران ماوا مرکزی مطمئن برای اجاره آپارتمان مبله .