برای اجاره آپارتمان مبله با ما در تماس باشید.
کاخ فرح آباد که در زمان قاجار و به دست مظفرالدین شاه ساخته شد دارای سه بخش است که اولین آن مربوط به سکونت خدمتکاران قصر و یک اصطبل آجری است.
 بخش دوم مربوط به باغ کوچک و بخش سوم نیز مربوط به باغ بزرگ و استخر است. این کاخ که در انتهای خیابان پیروزی واقع است در دوشان تپه به فرمان مظفرالدین شاه بنا شد.
ساخت این کاخ چیزی در حدود دو سال به طول انجامید.
باغی که در آن کاخ قرار داده شده است به صورت ناقرینه و نا متوازن است. به این شیوه که سمت شرقی آن نسبت به سمت غربی اش مزین تر و زیبا تر است.
 همانطور که گفته شد تمامی معماری این مجموعه به شیوه ی اروپایی است.
کاخ فرح آباد به شیوه ی ساختمان های غربی از جمله کاخ تروکادرو در فرانسه ساخته شده است.
اجاره آپارتمان مبله با امکانات کامل از طریق ایران ماوا
 سقف این کاخ به شکل گنبد و به رنگ فیروزه است. نحوه ی ساخت این کاخ به گونه ای است که دارای چند ردیف ایوان دور تا دور ساختمان است و شکل آن نیز به صورت نیم دایره است.
کاخ فرح آباد در طول تاریخ کاربری های متفاوتی داشته است بعضی شاهان نسبت به آن اهمیت می دادند و برخی دیگر نسبت به آن بی اهمیت بودند، در دوره ی محمد علی شاه به آن بی اهمیتی شد اما پس از وی احمد شاه به آن شکوه گذشته اش را باز گرداند و بخشی به نام عمارت اندرونی به آن اضافه نمود.
 در زمان پهلوی نیز رضا شاه به آن اهمیتی نشان نداد اما پس از وی محمد رضا مانند احمد شاه آن را دگرگون کرد و بعد از آن به نام قصر فیروزه نام گرفت.
به دلیل موقعیت مناسب بعد ها در اطراف آن خانه های ویلایی بزرگ ساخته شد.
پس از انقلاب اسلامی این کاخ کاربری متفاوتی پیدا کرد و به مکانی نظامی تبدیل شد. چند سال دیگر نیز کاخ فرح آباد به موزه ی نیروی دریایی سپاه تبدیل شد که برای بازدید از آن شرط هایی قرار داده شده است و همه نمی توانند از آن بازدید کنند.
این بنا در تاریخ ۲۰ بهمن ۱۳۵۵ با شماره ثبت ۱۳۳۱ به‌عنوان یکی از آثار ملی ایران به ثبت رسیده است.
ایران ماوا مرکزی مطمئن برای اجاره آپارتمان مبله .
خوانندگان گرامی؛ اگر به دنبال اجاره آپارتمان مبله با شرابط مناسب و امکانات رفاهی هستید با ما در ارتباط باشید.