اجاره آپارتمان مبله در تهران- تهرانپارس

كد ملك : T.E.AP.3

اجاره روزانه, اجاره ماهانه 350,000 تومان - آپارتمان
100 2 اتاق خواب 1 حمام 1 پاركينگ
 
 اضافه کردن به علاقه مندی ها
چاپ
اجاره آپارتمان مبله در تهران– تهرانپارس
از جمله معروف ترین مناطقی که در شرق تهران واقع شده است منطقه تهرانپارس می باشد. این منطقه با توجه به این مرکزیت خوبی نسبت به سایر مناطق در شرق تهران دارد برای اجاره آپارتمان مبله در تهران زیاد متقاضی دارد. وجود مراکز متعدد خرید و نزدیک بودن به ایستکاه مترو که به سبب تسهیل در رفت و امد به اقصی نقاط تهران را فراهم می آورد.
عبور کردن اتوبان های متعدد از حوالی این منطقه تردد با خودرو را هم به خوبی فراهم می آورد. آپارتمان با کد T.E.AP.3 که در همین منطقه تهران پارس قرار دارد با داشتن وسعتی در حدود ۱۰۰ متر مریع و همراه با دو اتاق خواب که هر کدام دارای تخت خواب دو نفره ی دبل که تشک مناسب استراحت نیز شامل می شود ، را دارا می باشد. یکی از این اتاق خواب ها دارای حمام مستر نیز می باشد.
این واحد دارای یک آشپزخانه اپن می باشد . این آشپزخانه وسایل گوناگون پخت و پز و آشپزی را در خود جای داده است . این وسایل امکان تهیه غذا در داخل آپارتمان را فراهم می کند. این آپارتمان دارای پارکینگ برای قرار گرفتن خودرو مسافر ، و همچنین آسانسور جهت تردد راحت تر میهمان ها در طبقات می باشد. وجود سیستم گرمایشی و سرمایشی مناسب فضایی مطبوع را در داخل این آپارتمان فراهم آورده است.
برای اجاره آپارتمان مبله در تهران و مخصوصا در شرق تهران با ایران ماوا تماس حاصل فرمایید .

املاك مشابه