اجاره آپارتمان مبله تهران -سیدخندان۳

كد ملك : T.E.AP.11

اجاره روزانه 350,000 تومان - آپارتمان
70 2 اتاق خواب 1 حمام
 
 اضافه کردن به علاقه مندی ها
چاپ
کد ملک T.E.AP.10  در منطقه سید خندان واقع شده است و برای عزیزانی که قصد اجاره آپارتمان مبله تهران را خواهند داشت می تواند گزینه مناسبی باشد.
منطقه سید خندان جز مناطق مرکزی تهران مخسوب می شود . این منطقه با توجه به نزدیکی به خیابان های مهمی مانند پاسداران و دکتر شریعتی و همچنین  میرداماد از موقعیت مناسبی برخوردار می باشد. علاوه بر این وجود اتوبان هایی که دور تادور این منطقه را گرفته است شرایط حمل و نقل خوبی را فراهم می آورد. اتوبان رسالت ( در جنوب سید خندان) اتوبان شهید حقانی (در غرب سید خندان) ، اتوبان شهید همت ( در شمال سید خندان) و حتی اتوبان شهید صیاد شیرازی در مجاورت این محله واقع شده اند.
این منطقه بواسطه پل سید خندان که بر روی خیابان شریعتی قرار دارد شهرت خاصی دارد. وجود پارک بهشت مادران که مخصوص حضور بانوان طراحی شده نیز برای تفریح ساکنان این منطقه و گذران اوقات مزیت مناسبی است.
آپارتمان مبله مورد اشاره دارای وسعتی به مساحت هفتاد متر مربع می باشد . این آپارتمان مبله دارای دو اتاق خواب نیز می باشد. تخت های دو نفره و تلویزیون و وسایل کامل پخت و پز در آشپزخانه و حمام از جمله امکانات این واحد هستند.
برای اطلاع از نحوه اقامت منتظر شما هستیم.
ملك در نقشه

املاك مشابه