اجاره آپارتمان مبله در تهران-سید خندان

كد ملك : T.C.AP.3

اجاره روزانه, اجاره ماهانه 400,000 تومان - آپارتمان
65 2 اتاق خواب 1 حمام 1 پاركينگ
 
 اضافه کردن به علاقه مندی ها
چاپ

آپارتمان مبله با کد T.C.AP.3  بای شما برای اجاره آپارتمان مبله در تهران با دسترسی به مناطق مرکزی می تواند آپارتمان مناسبی باشد.

آپارتمان مبله با کد T.C.AP.3  بای شما برای اجاره آپارتمان مبله در تهران با دسترسی به مناطق مرکزی می تواند آپارتمان مناسبی باشد.

واحدی که با کد فوق با آن اشاره شده است ، در منطقه سید خندان قرار گرفته است . این منطقه با توجه مرکزیتی که دارد همواره مورد علاقه بسیاری از مسافران متقاضی اجاره آپارتمان مبله در تهران می باشد

این واحد علی رغم اینکه مترازی کمتر از هفتاد متر مربع دارد اما از دو اتاق خواب بهره می برد . این نکته خود می تواند سبب جذب متقاضیان بیشتری باشد چرا که امکان اسکان نفرات بیشتری را حاصل می کند. این آپارتمان مبله در طبقه دوم ساختمان قرار دارد اما به واسطه داشتن آسانسور می تواند برای افراد مسن و سال خورده و همچنین مسافرانی که قادر به بالا رفتن از پله نیستند، باشد.

میبلمان هفت نفره راحتی در کنار تلویزیون و همچنین لوازم و وسایل کامل آشپزخانه که برای پخت و پز داخل منزل و کم کردن هزینه ها می تواند مناسب باشد، از جمله امکانات حاضر در این واحد می باشد. اتاق خواب های این آپارتمان هر کدام از یک تخت دو نفره (دبل) بهره می برند.

اگر قصد اجاره آپارتمان مبله در تهران را دارید با ایران ماوا تماس حاصل فرمایید.

 

ملك در نقشه

املاك مشابه