اجاره آپارتمان مبله تهران – شریعتی

كد ملك : T.N.AP.11

اجاره روزانه, اجاره ماهانه 450,000 تومان - آپارتمان
90 2 اتاق خواب 1 حمام 1 پاركينگ
 
 اضافه کردن به علاقه مندی ها
چاپ
برای اجاره یک واحد با متراژ مناسب و دارای دو اتاق خواب کد T.N.AP.11 می تواند مناسب باشد. جهت اجاره آپارتمان مبله تهران تماس بگیرید.
بسیاری از علاقه مندان به اجاره آپارتمان مبله تهران از ما درباره محل قرار گیری واحد معرفی شده سوال می کنند. بنا بر این برای انتخاب هرچه بهتر مسافران و علاقه مندان به اجاره آپارتمان مبله تهران  در ابتدا به معرفی و ارائه اطلاعاتی درباره مخل قرارگیری واحد با کد ملک T.N.AP.11 می پردازیم.
خیابان شریعتی از جمله بلندترین خیابان های تهران و چه بسا ایران می باشد که از جنوب تا شمال تهران و به موازان خیابان ولیعصر امتدا  دارد. این خیابان از خیابان انقلاب که به پیچ شمران معروف است آغاز و تا میدان قدس که در نزدیکی آستان مقدس امامزاده صالح قرار دارد ادامه می یابد. این خیابان از اتوبان های متعددی نیز در بین مسیر عبور می کند.
واحد مورد اشاره در این متن در نزدیکی تقاطع خیابان دکتر شریعتی با بلوار میرداماد قرار دارد . که با توجه به موقعیت دسترسی خوبی به مترو نیز دارد. این واحد مبله دارای متراژ نود متر مربع و دو اتاق خواب همراه با سرویس خواب مجزا می باشد. یکی از این اتاق خواب ها از حمام والدین (مستر ) نیز بهره می برد. همچنین این واحد دارای پارکینگ و آسانسور می باشد.
برای اجاره آپارتمان مبله تهران با ایران ماوا تماس بگیرید.

املاك مشابه