اجاره آپارتمان مبله تهران – صادقیه

اجاره آپارتمان مبله تهران – صادقیه
تهران میدان ولیعصر
اجاره روزانه 500,000 تومان روزانه 
t.w.ap.67 140 متر مربع 2 اتاق خواب 1 حمام 1 پارکینگ
امروزه بسیاری از مسافران اجاره آپارتمان مبله تهران را در الویت قرار می دهند. خوانندگان گرامی می توانند برای سهولت در اجاره آپارتمان مبله تهران با ما تماس بگیرند.
یکی از واحد هایی که قصد داریم به صورت کوتاه و مختصر خدمت خوانندگان و مخاطبان گرامی ایران ماوا معرفی کنیم واحدی است دو  خوابه که در محله ی صادقیه تهران واقع شده است.
این آپارتمان که با کد T.W.AP.67  ثبت شده است بسیار شیک و زیبا می باشد .
امکانات متعددی برای مهمانان عزیزی که این واحد را برای سکونت چند روزه خود انتخاب می کنند در نظر گرفته شده که از جمله مهمترین آنها می توان به مبله بودن اتاق پذیرایی، مجهز بودن اتاق خواب برای یک استراحت خوب، وجود امکانات متعدد در آشپزخانه و … اشاره نمود .
برای عزیزانی که همواره در تهران با مشکل پارک ماشین مواجه هستند این مژده را داریم که مجتمع مورد نظر مجهز به پارکینگ م یباشد .
همچنین برای رفت و آمد با سهولت بیشتر ، می توانید از آسانسور استفاده نمایید.
هزینه اجاره ی این آپارتمان روزانه ۵۰۰ هزار تومان می باشد.
در مورد محله ی صادقیه هم می توان به ویژگی هایی متعددی که این محله دارد اشاره نمود.
این محله که از قدیم الایام با نام آریاشهر شناخته می شده است ، به نقاط مختلفی از شهر تهران دسترسی دارد .
صادقیه از مناطق متوسط رو به مرفه غرب تهران است که بافت آن مدرن و غالبا نوساز است. آریاشهر زمان پیش از انقلاب به دلیل آب و هوای خوب و واقع بودن در نزدیکی نخستین بزرگراه های تهران، اکنون تراکم جمعیت و وسعت بیشتری نسبت به آن دوره دارد.
این محله از غرب با بلوار فردوس، از شرق با ستارخان، از جنوب با آزادی و از شمال با پونک همسایه است. صادقیه در منطقه دو شهرداری تهران قرار دارد.
ایران ماوا مرکزی مطمئن برای اجاره آپارتمان مبله تهران در سفرهای شما به پایتخت.

املاك مشابه