اجاره آپارتمان مبله در تهران – قیطریه

كد ملك : T.N.AP.13

اجاره ماهانه 18,000,000 تومان - آپارتمان
170 3 اتاق خواب 1 حمام 1 پاركينگ
 
 اضافه کردن به علاقه مندی ها
چاپ
اگر قصد اجاره آپارتمان مبله در تهران را داربد واحد با کد ملک T.N.AP.13 واقع در قیطریه تهران با توجه به امکانات مناسب گزینه مناسبی برای انتخاب خواهد بود.
مناطق شمالی تهران همواره علاقه مندان زیادی برای اسکان کوتاه مدت و اجاره آپاترمان مبله در تهران دارند. برای این امر دلایل زیادی مترتب هست به عنوان مثال آب و هوای مناسب این منطقه از جمله مهم ترین دلایل هست. علاوه بر این وجود امکانات فراوان و فروشگاه های متعدد سبب راحتی بیشتر مسافران عزیز می ئباشد.
علاوه بر علل یاد شده وجود نماشگاه بین المللی تهران در مناطق شمالی می تواند اهمیت فراوانی داشته باشد. به تازگی محل جدید برای برگزاری نمایشگاه ها در تهران فراهم شده است اما هنوز سازمان های مربوطه اقدام به انتقال این محل و برگزاری نمایشگاه در آن نکرده اند .
واحد مذکور که در ادامه به معرفی آن می پردازیم در منطقه قیطریه واقع شده است. این آپارتمان مبله جز واحدهای بسیار لوکس محسوب می شود چرا که از امکانات بسیار مناسبی بهره می برد.
این آپارتمان مبله دارای مساحتی نزدیک به یک صدو هفتاد متر مربع دارد. واحد مذکور از سه اتاق خواب بزرگ بهره می برد. در یکی از این اتاق خواب ها خمام مستر وجود دارد. وجود پارکینگ و اسانسور در ایم ملک سبب راحتی بیشتر برای ساکنین خواهد شد. علاوه بر این وجود لابی بسیار شیک در ورودی آپارتمان و سالن اجتماعات بسیار مناسب از دیگر مزایای این واحد هست. این آپارتمان از سونا و استخر نیز بهره میبرد . در کل وجود این امکانات سبب تبدیل شدن به یکی از واحدهای لوکس شده است.
برای رزرو این واحد با ما تماس حاصل نمایید.
ملك در نقشه

املاك مشابه