اجاره آپارتمان مبله در تهران – ملاصدرا

كد ملك : T.C.AP.8

اجاره ماهانه 9,000,000 تومان - آپارتمان
115 2 اتاق خواب 1 حمام 1 پاركينگ
 
 اضافه کردن به علاقه مندی ها
چاپ
اگر قصد مسافرت به تهران و علاقه مند به اجاره آپارتمان مبله در تهران هستید ، برای اقامت در مناطق مرکزی آپارتمان مبله T.C.AP.8 گزینه مناسبی می تواند باشد.
واحدی که در بالا کد آن ذکر شد در منطقه ملاصدرا واقع شده است. منطقه ملاصدرا به مناطق شمالی و حتی غرب تهران دسترسی مناسبی دارد چرا که اتوبان های متعددی در اطراف آن قرار دارد. در شمال این منطقه اتوبان نیایش قرار دارد. اتوبان چمران ( در غرب ملاصدرا) و اتوبان همت ( در ضلع حنوبی ) و اتوبان کردسنان در شرق ملاصدرا قرار دارند.
با توجه به این راه های مواصلاتی اگر عزیزانی که به قصد بازدید از نمایشگاه بین المللی را دارند به راحتی امکان رفت و آمد خواهند داشت. از جمله عللی که علاقه مندان به اجاره آپارتمان مبله در تهران این منطقه را برمی گزینند وجود بیمارستان بقیه الله می باشد. این بیمارستان جز بهترین و مجهزترین  اماکن درمانی پایتخت می باشد.
منطقه ملاصدرا در جوار ده ونک و دانشگاه الزهرا(س) و قلعه ارامنه و میدان ونک و شیخ بهایی قرار دارد. واحد مورد اشاره دارای وسعتی قریب به یک صد و پانزده متر مربع می باشد. این واحد دارای دو اتاق خواب می باشد. دارا بودن امکانات کامل می تواند برای هر مسافری مناسب باشد. برای اجاره سوئیت با ما تماس بگیرید.
ملك در نقشه

املاك مشابه