اجاره آپارتمان مبله تهران – پاسداران

كد ملك : T.N.AP.9

اجاره ماهانه 5,500,000 تومان - آپارتمان
60 1 اتاق خواب 1 حمام
 
 اضافه کردن به علاقه مندی ها
چاپ
برای اطلاع از نحوه رزرو و اجاره آپارتمان مبله تهران می توانید با ایران ماوا تماس بگیرید. کد ملک T.N.AP.9  یکی از گزینه هایی خواهد بود که مب تواند مورد نظر شما واقع گردد.
بسیاری از مسافرانی که قصد اقامت در تهران را به صورت کوتاه مدت دارند ، ترجیح می دهند که به اجاره آپارتمان مبله در تهران به صورت ماهانه فکر بکنند. چرا که اجاره واحد مبله به صورت ماهانه قطعا برای مسافر مقرون به صرفه تر و کم هزینه تر خواهد بود . البته بعضی مواردی که برای اجاره آپارتمان مبله در تهران پیشنهاد می شوند نیز  فقط به صورت ماهانه امکان اجاره دارند.
واحد مورد اشاره در این متن که در چها راه پاسداران تهران قرار گرفته است نیز از این دست املاک می باشد که برای موارد ماهانه و یا سالانه امکان استقرار مسافرین را فراهم می سازد.
واحد مذکور وسعتی نزدیک به شصت متر مربع دارد . این واحد از یک اتاق خواب بهره می برد . آپارتمان مبله مذکور در طبقه اول قرار دارد اما از آسانسور بی بهره است . دارا بودن آشپزخانه اپن همراه با امکانات کافی جهت پخت و پز و سرو غذا به همراه تلویزیون و مبلمان هفت نفره از دیگر مزایای این واحد هست. شایان ذکر است که این واحد دارای پارکینگ نیز می باشد.
برای اجاره آپارتمان مبله تماس بگیرید.
ملك در نقشه

املاك مشابه