اجاره آپارتمان مبله در تهران- پاسداران

كد ملك : T.N.AP.4

اجاره روزانه, اجاره ماهانه 400,000 تومان - آپارتمان
100 2 اتاق خواب 1 حمام 1 پاركينگ
 
 اضافه کردن به علاقه مندی ها
چاپ
برای اجاره آپارتمان مبله در تهران و علی الخصوص شمال تهران منطقه پاسداران مورد مناسبی می تواند باشد.آپارتمان کد T.N.AP.4 واقع در منطقه پاسداران و بسیار برای اجاره آپارتمان مبله در تهران چرا که امکانات کاملی برای اسکان مسافران در آن موجود می باشد.
منطقه پاسداران جز مناطق شمالی تهران محسوب می شود که از اتوبان همت آغاز می شود و با طی کردن مسیری طولانی به نوبنباد می رسد. وجود مغازه و فروشگاه های متعدد علاوه بر جذابیت های بصری  برای تهیه کالاهای گوناگون و مختلف می تواند برای مسافرانی که از این خیابان گذر می کنند جالب باشد.این محدوده به نسبت دسترسی بهتری به مناطق شهری تهرا دارد چرا که وجود اتوبان های همت و صیاد شیرازی کمک زیاری در این زمینه می کند.
واحد مذکور که با کد T.N.AP.4 مشخص شده است همانطور که گفته شد در منطقه پاسداران واقع گردیده. این واحد با دارا بودن متراژ بالای ۱۰۰ متر مربع  و دو اتاق خواب که یکی از آن ها دارای حمام مستر می باشد می تواند گزینه ای باشد که هر علاقه مند به اجاره آپارتمان مبله در تهران و مخصوصا مناطق شمالی را ترغیب به اسکان در خود بکند. اگر برای استراحت راحت خود به یک تخت با عرض و طول مناسب و تشک طبی هستید حتما این امکانات را در آپارتمان مبله فوق می توانید بیابید. امکانات آشپزخانه و پارکینگ هم می تواند شرایط مناسبی را گرد آوری کند.
برای اجاره آپارتمان مبله در تهران پس از مشاهده خصوصیات این واحد به قسمت تماس با ما مراجه نمایید.

املاك مشابه