اجاره آپارتمان مبله تهران-پونک

  • 1پونک
  • 2پونک
  • 3پونک
  • 4پونک
  • 5پونک

كد ملك : T.W.AP.1

اجاره روزانه 300,000 تومان - آپارتمان
70 1 اتاق خواب 1 حمام 1 پاركينگ
 
 اضافه کردن به علاقه مندی ها
چاپ

اجاره آپارتمان مبله تهران-پونک

مناطق غرب تهران با توجه به اینکه بافت مسکونی دارند برای اجاره آپارتمان مبله تهران بسیار مناسب به نظر می آیند. مناطق غرب با توجه به اینکه دسترسی خیلی خوبی به اتوبان های نیایش ، همت ، حکیم و البته یادگار امام و شیخ فضل الله دارند می توان به راحتی به اقصی نقاط تهران راه یافت. علاوه بر این دسترسی بسیار خوب نسبت به سیستم حمل و نقل شهری اعم از مترو و بی آر تی نیز بر این موقعیت می افزاید.

در گذشته اکثر بیمارستان های تهران در مناطق مرکزی تهران واقع شده بود اما با گذشت زمان و توسعه هر چه بیشتر این کلان شهر و همچنین نیاز رو به رشد به مسیله درمان ، در کنار افزایش واحدهای مسکونی مجتمع های بیمارستانی نیز راه اندازی و توسعه یافت . به صورتی که امروزه بسیاری از بیمارستان ها و مراکز درمانی معروف مانند بیمارستان های پیامبران ، ابن سینا ، بهمن ، آتیه ، عرفان ، صارم   و بسیاری دیگر از این دست مراکز ر محدوده غرب تهران واقع شده اند.

لازم به ذکر هست که هر کدام از این بیمارستان ها در زمینه هایی سرآمد هستند.

واحد فوق با داشتن مساحتی قریب به ۷۰ متر مربع و داشتن امکاناتی از قبیل یخچال ، سرویس خواب برای دو نفر ، ماهواره ، امکانات کامل پخت و پز شامل قاشق و چنگال و بشقاب و همچنین سرویس قابلمه و امکان آشپزی ، تلویزیون ال ای دی ، سیستم گرمایشی و سرمایشی مناسب ، پارکینگ و  … فضای مناسبی برای اقامت شما میهمان گرامی فراهم کرده است.

این واحد که برای اجاره آپارتمان مبله تهران مناسب هست در طبقه دوم و همراه با آسانسور و پارکینگ می باشد .

برای اجاره آپارتمان مبله در تهران پس از روئیت ویژگی ها تماس حاصل فرمایید.

املاك مشابه