اجاره آپارتمان مبله در تهران-گلبرگ۳

كد ملك : T.E.AP.6

اجاره روزانه, اجاره ماهانه 280,000 تومان - آپارتمان
65 1 اتاق خواب 1 حمام 1 پاركينگ
 
 اضافه کردن به علاقه مندی ها
چاپ
آپارتمان مبله با کد T.E.AP.6 با توجه به انکه در خیابان گلبرگ واقع شده است برای اجاره آپارتمان مبله در تهران بسیار مناسب هست.
خیابان گلبرگ امروزه به خیابان شهید مدنی معروف هست. این خیابان جز خیابان هایی می باشد که در شرق تهران واقع شده است. خیابان گلبرگ در سمت شرق اتوبان امام علی (ع) واقع شده هست و از میدان رسالت تا میدان سبلان امتداد دارد که جز خیابان های طولانی شرق تهران  می باشد. خیابان گلبرگ با توجه به موقعیت جغرافیایی خود دسترسی بسیار خوبی نسبت به اتو بان های امام علی (ع) و اتوبان رسالت دارد ( اتوبان رسالت در شمال این خیابان واقع شده است) .
اگر خواهان اجاره آپارتمان مبله در شرق تهران هستید ، و نزدیک بودن به مراکز خرید برای تهیه اقلام مورد نیاز خود و خانواده محترم را لازم می دانید شایان ذکر هست که خیابان گلبرگ ( خیابان شهید مدنی ) این امکان را دارا می باشد. همچنین نزدیک بودن به چند ایستگاه مترو از دیگر مزایای این محله هست که تردد به سایر مناطق تهران را به آسانی میسر می گرداند.
واحد پیش رو آپارتمان مبله ای ست که وسعتی به متراژ ۶۵ متر مربع دارد. این آپارتمان مبله دارای یک اتاق خواب همراه با امکانات رفاهی می باشد. این منزل مبله در طبقه دوم قرار دارد.
برای نحوه رزرو و اجاره آپارتمان مبله در تهران با گروه ایران ماوا تماس حاصل فرمایید.

املاك مشابه