اجاره آپارتمان مبله ۹۰متری دراشرفی اصفهانی تهران – ایران ماوا

اجاره آپارتمان مبله ۹۰متری دراشرفی اصفهانی تهران – ایران ماوا
تهران اتوبان اشرفی اصفهانی
اجاره روزانه 350,000 تومان - آپارتمان
T.W.AP.5 90 2 اتاق خواب 1 پارکینگ

امکانات  واحد کد T.W.AP.5

برای اجاره آپارتمان مبله در اشرفی اصفهانی تهران ملک با کد T.W.AP.5 میتواند پذیرای شما برای اجاره روزانه در تهران باشد. واحد مذکور با داشتن متراژی قریب به ۹۰ مترمربع دارای امکانات زیادی می باشد. این واحد آپارتمان که برای اجاره آپارتمان مبله در تهران در نظر گرفته شده است دارای دو اتاق خواب می باشد که برای مسافرانی که قصد غزیمت به تهران را دارند و تعداد نفراتی بالغ بر چهار نفر دارند مناسب هست. این اتاق خواب ها دارای تخت خواب دبل دو نفره همراه با تشک طبی می باشند. این تشک طبی برای اشخاصی که از بیماری های کمر و ستون فقرات رنج می برند بسایر مناسب هستند.یکی از این اتاق خواب ها دارای حمام مستر می باشد .

دارا بودن پارکینگ امروزه مزیت و امتیاز بسیار مهمی برای هر واحد مسکونی در تهران می باشد چرا که با وجود اتومبیل های متعدد و متنوع و البته اینکه بسیاری از خانواده ها امروزه بیش از یک خودرو دارند پیدا کردن محلی برای توقف خودرو بسیار سخت و زمان بر هست.

اگر به صرفه جویی و کم کردن هزین های سفر خود فکر می کنید  علاوه بر اجاره آپارتمان مبله در تهران یکی از راه ها ی این مسیله استفاده از مواد غذایی هست که در محل اسکان تهیه می شود . چرا که وجود امکانات کامل آشپزی مانند قابلمه ، سرویس بشقاب و قاشق و چنگال ، ماکروویو و وجود فروشگاه های مواد غذایی در نزدیکی این آپارتمان شرایط مناسبی را مهیا می کند.

  instagram          facebook      linkedin    pinterest

موقعیت مکانی واحد کد T.W.AP.5

این واحد از آنجایی که در غرب تهران واقع شده است و با توجه به اینکه در محدوده اتوبان اشرفی اصفهانی قرار دارد  دسترسی به مسیر های اصلی شهر مانند اتوبان های حکیم و همت و نیایش و شیخ فضل الله نوری وجود دارد. علاوه بر اتوبان های مذکور مراکز خرید متعددی نیز در این محدوده می باشد. بنا بر این مسافران مستقر در این منطقه برای خرید دغدغه خاصی ندارند. 

قیمت واحد کد T.W.AP.5

این آپارتمان مبله دو خوابه برای هر شب اقامت ، ۳۵۰ هزار تومان قیمت گذاری شده است.

رزرو آپارتمان مبله

برای رزرو و  اجاره آپارتمان مبله در اشرفی اصفهانی تهران ابتدا کد واحد مورد نظر را در نظر داشته و سپس با  ایران ماوا تماس بگیرید.

املاك مشابه