اجاره آپارتمان مبله۱۰۰متری در الهیه تهران-ایران ماوا

اجاره آپارتمان مبله۱۰۰متری در الهیه تهران-ایران ماوا
تهران الهیه
اجاره روزانه 550,000 تومان روزانه - آپارتمان, ویلا
T.N.AP.15 100 متر مربع 1 اتاق خواب 1 حمام 1 پارکینگ

محله الهیه کجاست؟

اجاره آپارتمان مبله در الهیه تهران برای اشخاص و مسافرانی که به دنبال استقرار در مناطق شمالی تهران هستند مناسب هست. محله الهیه تهران که یکی از محله های اعوان نشین این شهر به شمار می رود در شمال شهر تهران و در منطقه ای به نام شمیران واقع شده است.الهیه از شمال تا تجریش، از غرب تا خیابان ولیعصر ، از جنوب تا چهار راه پارک وی و از سمت شرق نیز تا جاده قدیمی شمیران امتداد پیدا می کند. این محله معمولا برای شرکت ها یا اشخاصی که قصد شرکت در نمایشگاه بین المللی تهران را  داشته باشند می تواند گزینه بسیار مناسبی باشد.

مشخصات آپارتمان کد T.N.AP.15

آپارتمانی که هم اینک قصد معرفی آن را به خوانندگان و مسافرین عزیز داریم دارای کد T.N.AP.15 در این محله واقع شده است. این آپارتمان بسیار زیبا و در یکی از بهترین نقاط الهیه واقع شده است.چشم انداز داخلی معماری آن توجه هر بیننده ای را به خود جلب می کند.

در کنار همه امکانات نظیر یک اتاق پذیرایی و اتاق خواب لوکس و آشپزخانه ای با امکانات کاملا امروزی، مجهز بودن این آپارتمان به یک استخر خصوصی باعث شده تا بسیاری از مسافران این واحد را برای سکونت چندروزه خود انتخاب کنند. شایان ذکر است که این آپارتمان وسعتی برابر با صد متر مربع دارد.

  instagram          facebook      linkedin    pinterest

قیمت آپارتمان کد T.N.AP.15

آپارتمان یک خوابه ای که در الهیه واقع شده و با کد T.N.AP.15 مشخص شده است، برای اقامت هر شب مبلغ ۵۵۰ هزار تومان هزینه دریافت می شود.

چگونه کد T.N.AP.15 زا رزرو کنیم؟

اگر به مطالعه مطالب بالا پرداختید و دریافتید که آپارتمان کد T.N.AP.15 برای اجاره آپارتمان مبله در الهیه تهران مناسب به نظر می رسد، بعد از اطلاع از شرایط و قوانین با بخش رزواسیون ایران ماوا تماس بگیرید.

املاک وابسته

املاك مشابه