اجاره آپارتمان مبله تهران – آزادی

اجاره آپارتمان مبله تهران – آزادی
تهران آزادی
اجاره روزانه 350,000 تومان روزانه - آپارتمان
T.C.AP.31 60 1 اتاق خواب 1 حمام 1 پارکینگ

اجاره آپارتمان مبله تهران – آزادی

مسافرانی که قصد اجاره آپارتمان مبله تهران و مخصوصا مناطق مرکزی تهران را دارند ، می توانند آپارتمان  با کد T.C.AP.31 را نیز برسی کنند. این آپارتمان در منطقه آزادی و خیابان استاد معین واقع شده است. مسافرانی که این واحد را برمی گزینند ،با توجه به منطقه شهری که این سوئیت مبله در آن قرار دارد دسترسی آسان و سریعی به میادین مرکزی و اصلی شهر تهران از طریق مترو ، تاکسی و بی آر تی خواهند داشت.

این آپارتمان مساحتی قریب به ۶۰ متر مربع دارد . آپارتمان مذکور یک خوابه هست.این سوئیت مبله دارای امکاناتی از قبیل پارکینگ و آسانسور و نگهبان می باشد. وجود آشپزخانه و وسایل کافی و لازم جهت پخت و پز ، یخچال و گاز و مبلمان نیز سبب رفاه بیشتر شما خواد شد.

                                        instagram          facebook      linkedin    pinterest

واحدی که به توضیح آن پرداختیم در محله آزادی و خیاابن استاد معین قرار دارد. این خیابان از شمال به خیابان آزادی و از جنوب به محله جی دسترسی دارد. با توجه به نزدیکی این خیابان به اتوبانهای مهمی از جمله یادگار امام (ره) و آیت الله سعیدی و حتی محمد علی جناح، دسترسی بسیار خوبی برای این آپارتمان می توان متصور شد. علاوه بر اتوبان های یاد شده ، راه اندازی خط چهار مترو تهران و وجود ایستگاه مترو استاد معین کمک شایانی به بار ترافیکی این منطقه از پایتخت کرده است.

برای رزرو کسب اطلاع بیشتر با ایران ماوا در تماس باشید.

املاك مشابه