اجاره آپارتمان مبله ۹۰ متری در امیر آباد تهران -ایران ماوا

اجاره آپارتمان مبله ۹۰ متری در امیر آباد تهران -ایران ماوا
تهران امیر آباد
اجاره روزانه, اجاره ماهانه 300,000 تومان - آپارتمان
T.C.AP.1 90 2 اتاق خواب 1 حمام 1 پارکینگ

موقعیت مکانی امیر آیاد؟

آپارتمان کد T.C.AP.1 در منطقه امیر آباد واقع شده و برای اجاره آپارتمان مبله درامیرآباد تهران مناسب هست. بسیاری از مسافرها و اشخاصی که قصد اجاره سوئیت مبله در تهران را دارند برای اینکه به مقاصد خود نزدیک تر باشند مناطق مرکزی را برای سکونت برمی گزینند. از جمله مناطق مرکزی می توان به فاطمی ، ولی عصر ، یوسف آباد و امیر آباد اشاره کرد. منطقه امیرآباد با توجه به دسترسی خوبی که به اتوبانئ های حکیم و جلال آل احمد دارد امکان تردد سریع ساکنان را به مناطق غربی مانند اشرفی اصفهانی و مناطق مرکزی مانند بلوار کشاورز و ولیعصر را به راحتی فراهم می کند.

مشخصات آپارتمان کد T.C.AP.1

آپارتمان مبله مذکور دارای دو اتاق خواب می باشد که با توجه به حال و پذیرایی و سرویسهای بهداشتی مساحتی قریب به نود متر مربع می باشد. این واحد دارای یک حمام و پارکینگ که برای پارک یک خودرو ظرفیت دارد ، می باشد. اتاق خواب های این آپارتمان مبله دارای تخت های دو نفره و با تشک های طبی مناسب بیمارانی که از نواحی کمر یا پا دچار آسیب هستند می باشد. آشپرخانه این آپارتمان مبله برای مسافرانی که علاقه مند به پخت و پز در منزل و استفاده نکردن از مواد غذایی طبخ شده در رستوران های بیرون به صورت کامل مجهز گردیده است. لوازم داخل آن شامل سرویس کامل قابلمه و قاشق و چنگال و سرویس بشقاب می باشد.

وجود تلویزیون و ماهواره در داخل این واحد برای مسافران داخلی و حتی خارجی به جهت گذراندن اوقات استراحت مفید هست. نزدیکی این واحد به مراکز خرید و بعضی بیمارستان های تهران از جمله بیمارستان قبل تهران که هر روزه پذیرای بسیاری ار بیماران از سرتاسر ایران می باشد و همچنین  دانشگاه تهران که جز مهم ترین قطب های علمی کشور محسوب می شود شایان توجه هست.

  instagram          facebook      linkedin    pinterest

قیمت آپارتمان کد T.C.AP.1

قیمت در نظر گرفته شده برای این واحد مبله ، به ازای هر شب ۳۰۰ هزار تومان می باشد.

چگونه رزرو کنیم؟

برای اجاره آپارتمان مبله در امیر آباد تهران و یا سایر مناطق می توانید با ایران ماوا تماس بگیرید.

املاك مشابه