اجاره آپارتمان مبله ۷۰ متری در اندرزگو تهران-ایران ماوا

اجاره آپارتمان مبله ۷۰ متری در اندرزگو تهران-ایران ماوا
تهران اندرزگو
اجاره روزانه 550,000 تومان روزانه - آپارتمان
T.N.AP.16 70 متر مربع 1 اتاق خواب 1 حمام 1 پارکینگ

ویژگی های آپارتمان کد T.N.AP.16

اگر به دنبال اجاره آپارتمان مبله در اندرزگو تهران هستید و هنوز موفق به انتخاب واحد مورد نظر خود نشده اید با ما همره باشید.

یکی از آپارتمان هایی که قصد داریم به صورت مختصر خدمت خوانندگان و مسافران عزیزی که ایران ماوا را برای تهیه محل اقامت و سکونت انتخاب کرده اند ، معرفی کنیم ، آپارتمانی است بسیار زیبا که در بلوار اندرزگوی تهران واقع شده است و با کد T.N.AP.16 ثبت شده است.

این آپارتمان لوکس دارای آشپزخانه ای بسیار تمیز و منظم، با همه امکانات آشپزی ، شستشو و غذاخوری می باشد.

اتاق خواب این واحد نورگیر بوده و امکانات لازم برای یک خواب خوب در آن فراهم شده است.

از سایر امکانات نیز می توان به پارکینگ و آسانسور اشاره نمود.

  instagram          facebook      linkedin    pinterest

موقعیت محله اندرزگو تهران

در مورد مشخصات محلی این آپارتمان هم می توان به این موضوع اشاره نمود که بلوار اندرزگو که در فرمانیه واقع شده است یکی از محله های بکر و زیبای شمال تهران محسوب می شود.

اماکن مهمی که در فرمانیه قرار دارند عبارتند از:

باغ سفارت ايتاليا / سفارت پادشاهی هلند / سفارت پادشاهی نرو / باشگاه فرمانيه / بيمارستان فرمانيه / مدرسه ايتاليایی پيترو دلا واله

مسافرین محترمی که این آپارتمان را برای سکونت چند روزه خود انتخاب می کنند می توانند از خطوط حمل و نقل عمومی برای رفت و آمد به سایر نقاط تهران هم استفاده نمایند.

قیمت سوئیت مبله با کد T.N.AP.16

آپارتمان کد T.N.AP.16 واحدی هست با یک اتاق خواب و متراز در منطقه اندرزگو تهران واقع در شمال تهران . قیمت این واحد شمال شهر برای اسکان تعداد استاندارد مسافران شبی ۵۵۰ هزار تومان می باشد.

برای رزرو آپارتمان کد T.N.AP.16چطور اقدام کنیم؟

در صورت تمایل به اجاره آپارتمان مبله در اندرزگو تهران و با توجه به توضیحات ارائه شده در مورد آپارتمان کد T.N.AP.16 ، می توانید با گروه ایران ماوا تماس بگیرید و واحد مورد نیاز خود را مطرح بفرمایید. 

املاك مشابه