اجاره آپارتمان مبله ۷۰ متری در باغ فیض تهران-ایران ماوا

اجاره آپارتمان مبله ۷۰ متری در باغ فیض تهران-ایران ماوا
تهران باغ فیض
اجاره روزانه, اجاره ماهانه 270,000 تومان - آپارتمان
T.W.AP.6 70 1 اتاق خواب 1 حمام 1 پارکینگ

منطقه باغ فیض کجاست؟

منزل مبله با کد T.W.AP.6 جز گزینه هایی هست می تواند برای اجاره آپارتمان مبله در باغ فیض تهران گزینه مناسبی باشد. برای اشخاصی که قصد اجاره آپارتمان مبله در تهران را دارند، بهتر هست قبل از انتخاب واحد از منطقه مورد نظر و ملی که آپارتمان مبله واقع شده است اطلاع دقیق حاصل کنید. واحد مذکور در منطقه باغ فیض واقع شد است. این منطقه در جوار مناطق پونک و صادقیه قرار دارد . در ضلع غربی باغ فیض اتوبان ستاری و در شمال آن اتوبان همت و در شرق آن اتوبان اشرفی اصفهانی قرار دارد.

وجود مراکز خرید از دیگر محاسن این منطقه می باشد. از جمله این مراکز خرید به مرکز خرید کوروش و تیراژه و شهروند می توان اشاره کرد. اماکن تفریحی مانند سینما های کوروش و پردیس زندگی و پارک های میعاد و نهج البلاغه از جمله فضاهایی هستند که اشخاصی که قصد اجاره آپارتمان مبله در تهران را دارند ، می توانند اوقات آزاد خود را بگذرانند.

امکانات واحد کد T.W.AP.6

واحد مذکور آپارتمانی است با مساحت ۷۰ متر مربع ، دارای یک اتاق خواب ، همراه با پارکینگ و امکانات کافی برای اقامت کوتاه مدت شما و خانواده هایتان. از جمله امکانات موجود می توان به سرویس کامل قابلمه برای پخت و پز و بشقاب و قاشق متناسب با تعدا افراد مستقر و تلویزیون ال سی دی و ماهواره اشاره کرد.

  instagram          facebook      linkedin    pinterest

قیمت واحد کد T.W.AP.6

قیمت واحد کد کد T.W.AP.6 که در منطقه باغ فیض قرار گرفته است ، برای اقامت مسافرانی که به تهران عزیمت می کنند و قصد اسکان در غرب تهران را دارند ، شبی ۲۷۰ هزار تومان می باشد.

شرایط و نحوه رزرو 

برای اجاره آپارتمان مبله در باغ فیض تهران و یا سایر نقاط تهران پس از انتخاب کد مورد نظر ، با ایران ماوا تماس بگیرید.

املاك مشابه