اجاره بهترین آپارتمان مبله ۶۰متری در بلوارفردوس تهران-ایران ماوا

اجاره بهترین آپارتمان مبله ۶۰متری در بلوارفردوس تهران-ایران ماوا
تهران بلوارفردوس
اجاره روزانه, اجاره ماهانه 280,000 تومان - آپارتمان
T.W.AP.72 60 1 اتاق خواب 1 حمام 1 پارکینگ

با بلوار فردوس آشنا شوید

برای اجاره آپارتمان مبله در بلوار فردوس تهران  آماده خدمت گذاری هستیم. از جمله مناطقی که در غرب تهران واقع شده اس محله بلوار فردوس می باشد. این بلوار که از فلکه دوم صادقیه تا بلوار تعاون امتداد دارد منطقه ای با بافت مسکونی است که به واسطه تراکم جمعیتی بالا مراکز خرید و فروشگاهی بسیاری را در خود جای داده است. تقربیا همه برندهای فروشگاه زنجیره ای مانند شهروند ، جانبو ، هایپراستار ، هفت و … در این منطقه شعبه دارند .

از دیگر خصوصیات این محله وجود رستوران و فست فودهای فراوان می باشد. برخی از این رستوران ها و فست فودها حتی توانسته اند در سطح تهرانه واسطه کیفیت بالا و جلب نظر مشتریان ( و مخصوصا کسانی که بدنبال اجاره آپارتمان مبله در تهران می باشند) موفق به کسب نام و شهرتی برای خود بشوند. دیگر نکته ای که سبب رشد هر چه بیشتر این محله شده است ، تاسیس و راه اندازی سه خط مترو از این منطقه می باشد. این سه خط شامل خط دو و پنج که از ایستگاه صادقیه  و خط چهار که از بلوار شقایق آغاز می شود. وجود این ایستگاه ها سبب بالا رفتن امکان تردد ساکنین و علاقه مندان به اجاره آپارتمان مبله در بلوارفردوس تهران به اقصی نقاط تهران گردیده است.

امکانات واحدT.W.AP.72

واحد T.W.AP.72 که در بالا به توضیح موقعیت جغرافیایی آن پرداختیم ، واحد مبله ای است شامل یک اتاق خواب ، حمام ، آشپزخانه، هال و پذیرایی . این واحد دارای پارکینگ و آسانسور نیز می باشد.

  instagram          facebook      linkedin    pinterest

قیمت کد T.W.AP.72

قیمت واحد مبله که از محضرتان گذشت به ازای هر شب ۲۸۰ هزار تومان می باشد.

نحوه رزرو آپارتمان مبله

برای رزرو واحد کد T.W.AP.72 در اجاره آپارتمان مبله در بلوارفردوس تهران یا مناطق دیگر تهران با گروه ایران ماوا تماس بگیرید.

املاك مشابه