اجاره آپارتمان مبله در بلوار فردوس غرب تهران-ایران ماوا

اجاره آپارتمان مبله در بلوار فردوس غرب تهران-ایران ماوا
تهران بلوار فردوس غرب
اجاره روزانه 350,000 تومان روزانه - آپارتمان
T.W.AP.19 70 متر مربع 2 اتاق خواب 1 حمام 1 پارکینگ

ویژگی های آپارتمان کد T.W.AP.19

امروزه بسیاری از مسافران که به تهران عزیمت می کنند و برای اسکان و اجاره آپارتمان مبله در بلوار فردوس غرب تهران به دنبال گزینه مناسب هستند آپارتمان کد T.W.AP.19 شاید مورد پسند واقع شود.

یکی از واحد هایی که قصد داریم به صورت کوتاه و مختصر خدمت خوانندگان و مخاطبان گرامی ایران ماوا معرفی کنیم واحدی است دو خوابه که در بلوار فردوس غرب واقع شده است.این آپارتمان که با کد T.W.AP.19 ثبت شده است بسیار شیک و زیبا می باشد .

امکانات متعددی برای مهمانان عزیزی که این واحد را برای سکونت چند روزه خود انتخاب می کنند در نظر گرفته شده که از جمله مهمترین آنها می توان به پارکینگ اختصاصی ، آسانسور، مبله بودن اتاق پذیرایی، مجهز بودن اتاق خواب برای یک استراحت خوب، وجود امکانات متعدد در آشپزخانه و … اشاره نمود .

  instagram          facebook      linkedin    pinterest

محله فردوس کجاست؟

در مورد محله ی بلوار فردوس غرب هم می توان به ویژگی هایی متعددی که این محله دارد اشاره نمود.به عنوان مثال این محله از طریق اتوبان ستاری به میدان آزادی می رسد . همچنین در انتهای بلوار شقایق متروی ارم سبز واقع شده که در قسمت پشت مترو، پارک ارم قرار دارد.کوچه های بلوار فردوس غرب کوچه هایی عریض می باشد که تردد را در این مکان بسیار راحت کرده است.

قیمت سوئیت مبله کد T.W.AP.19

برای رزرو آپارتمان مبله دو خوابه که در منطقه بلوار فردوس غرب قرار دارد، و با کد T.W.AP.19 به معرفی آن پرداختیم برای هر شب اقامت سیصد و پنجاه هزار تومان می بایست پرداخت شود.

نحوه رزرو سوئیت مبله کد T.W.AP.19

اگر به تهران سفر کردید و مناطق غربی این شهر را برای اسکان برگزیدید، قطعا سوئیت مبله کد T.W.AP.19 می تواند یکی از گزینه های اجاره آپارتمان مبله در بلوار فردوس غرب تهران باشد. برای رزرو این واحد پس از مطالعه قوانین اقدام بفرمایید.

املاك مشابه