اجاره آپارتمان۷۰ متری مبله در بلوار فردوس غرب تهران -ایران ماوا

اجاره آپارتمان۷۰ متری مبله در بلوار فردوس غرب تهران -ایران ماوا
تهران بلوار فردوس غرب
اجاره روزانه 400,000 تومان روزانه - آپارتمان
T.W.AP.18 70 متر مربع 1 اتاق خواب 1 حمام 1 پارکینگ

در مورد امکانات T.W.AP.18 بیشتر بدانیم

اگر برای اجاره آپارتمان مبله در بلوار فردوس غرب تهران وارد سایت ایران ماوا شده اید، در ابتدا به شما خوش آمد م یگوییم و از شما دعوت می کنیم که به مطالعه مشخصات واحد کد T.W.AP.18 که در ادامه به معرفی آن می پردازیم بپردازید.

آپارتمانی که هم اکنون خدمت مسافران و خوانندگان محترم سایت ایران ماوا معرفی می شود واحدیست بسیار لوکس با کد T.W.AP.18 که در محله بلوار فردوس تهران واقع شده است .این آپارتمان یک خوابه که در بلوار فردوس غرب قرار گرفته است دارای نقشه ی بسیار زیبایی است.اگر شما از جمله افرادی هستید که تمیز و پاکیزه بودن محل اقامت مهمترین الویت برایتان به شمار می رود به شما پیشنهاد می کنیم با اطمینان خاطر این واحد را انتخاب کنید.

برای مسافران عزیز و بزرگواری که با وسیله نقلیه خود به تهران سفر می کنند یک پارکینگ اختصاصی در نظر گرفته شده است.همچنین برای تردد راحت تر ، ساختمان ، مجهز به آسانسور نیز می باشد .امکانات داخلی آپارتمان نیز شامل کلیه امکانات لازم برای استراحت و همچنین کلیه وسائل رفاهی در آشپزخانه و پذیرایی می باشد.

  instagram          facebook      linkedin    pinterest

در مورد بلوار فردوس بیشتر بدانید؟

در مورد محله بلوار فردوس تهران هم می توان گفت که این محل در سال های اخیر به علت امکانات موجود، مورد توجه بسیاری از مردم تهران قرار گرفته است. نزدیک بودن به دو ایستگاه متروی صادقیه و ارم سبز نیز از جمله مزایای این محل می باشد.

قیمت واحدمبله T.W.AP.18

سوئیت مبله کد T.W.AP.18 که واحدی یک خوابه و با متراژ هفتاد مربع می باشد، تنها شبی ۴۰۰ هزار تومان می باشد.

چگونه واحد T.W.AP.18 را رزرو کنیم؟

پس از روئیت مشخصات و ویژگی های سوئیت کد T.W.AP.18  اگر قصد اجاره آپارتمان مبله در بلوارفردوس غرب تهران را دارید پس از مشخص شدن تاریخ ورود خود با ایران ماوا تماس بگیرید.

املاك مشابه