اجاره آپارتمان مبله ۱۰۰ متری در تهرانپارس تهران -ایران ماوا

اجاره آپارتمان مبله ۱۰۰ متری در تهرانپارس تهران -ایران ماوا
تهران میدان ولیعصر
اجاره روزانه, اجاره ماهانه 350,000 تومان - آپارتمان
T.E.AP.3 100 2 اتاق خواب 1 حمام 1 پارکینگ

موقعیت منطقه تهرانپارس

اگر به دنبال اجاره آپارتمان مبله در تهرانپارس تهران هستید با ما همراه باشید. از جمله معروف ترین مناطقی که در شرق تهران واقع شده است منطقه تهرانپارس می باشد. این منطقه با توجه به این مرکزیت خوبی نسبت به سایر مناطق در شرق تهران دارد برای اجاره آپارتمان مبله در تهران زیاد متقاضی دارد. وجود مراکز متعدد خرید و نزدیک بودن به ایستکاه مترو که به سبب تسهیل در رفت و امد به اقصی نقاط تهران را فراهم می آورد.عبور کردن اتوبان های متعدد از حوالی این منطقه تردد با خودرو را هم به خوبی فراهم می آورد.

مشخصات ملک T.E.AP.3

آپارتمان با کد T.E.AP.3 که در همین منطقه تهران پارس قرار دارد با داشتن وسعتی در حدود ۱۰۰ متر مریع و همراه با دو اتاق خواب که هر کدام دارای تخت خواب دو نفره ی دبل که تشک مناسب استراحت نیز شامل می شود ، را دارا می باشد. یکی از این اتاق خواب ها دارای حمام مستر نیز می باشد.

این واحد دارای یک آشپزخانه اپن می باشد . این آشپزخانه وسایل گوناگون پخت و پز و آشپزی را در خود جای داده است . این وسایل امکان تهیه غذا در داخل آپارتمان را فراهم می کند. این آپارتمان دارای پارکینگ برای قرار گرفتن خودرو مسافر ، و همچنین آسانسور جهت تردد راحت تر میهمان ها در طبقات می باشد. وجود سیستم گرمایشی و سرمایشی مناسب فضایی مطبوع را در داخل این آپارتمان فراهم آورده است.

  instagram          facebook      linkedin    pinterest

قیمت آپارتمان کد T.E.AP.3

قیمت آپارتمان مبله با کد T.E.AP.3 ، با توجه به امکانات معرفی شده ، ۳۵۰ هزار تومان در نظر گرفته شده است.

چگونه رزرو کنیم؟

برای اجاره آپارتمان مبله در تهرانپارس تهران و مخصوصا در شرق تهران ، پس از مراجعه به سایت و انتخاب کد مورد نظر با ایران ماوا تماس حاصل فرمایید .

املاك مشابه