اجاره آپارتمان مبله در تهران – تهرانپارس

اجاره آپارتمان مبله در تهران – تهرانپارس
تهران تهرانپارس
اجاره روزانه 400,000 تومان روزانه - آپارتمان
T.E.AP.1 6 110 متر مربع 2 اتاق خواب 1 حمام 1 پارکینگ
برای اجاره آپارتمان مبله در تهران با ما تماس بگیرید.
یکی از آپارتمان های دو خوابه ای که شما عزیزان می توانید از طریق ایران ماوا آن را اجاره کنید آپارتمانی است مبله و دوخوابه که در محله تهرانپارس تهران واقع شده است.
این آپارتمان که با کد T.E.AP.1 6 ثبت شده است به امکانات مختلفی مجهز شده و مطمئنا آسایش و رضایت خاطر شما را تضمین می کند.
در اتاق پذیرایی چیدمان مبل به همراه امکانات سرمایشی و گرمایشی مدرن قرار دارد . یک دستگاه تلویزیون نیز در اتاق پذیرایی قرار گرفته است.
برای بسیاری از مسافران تمیز بودن و مرتب بودن یکی از اصلی ترین ملاک هائی است که در اجاره منزل آن را لحاظ می کنند. یقینا اولین مساله ای که در بدو ورود توجه شما را جلب خواهد کرد تمیز و پاکیزه بودن این واحد می باشد.
اتاق های خواب این آپارتمان بسیار دنج طراحی شده و شما می توانید یک استراحت آرام را تجربه کنید. یک تخت خواب دونفره درهر اتاق قرار داده شده است.
برای مهمانان عزیزی که به غذاهای بیرون علاقه ای ندارند ، امکانات کامل آشپزی نیز فراهم می باشد.
هزینه ی اجاره ی این آپارتمان روزانه ۴۰۰ هزار تومان در نظر گرفته شده است.
تهرانپارس در منطقه ۴ شهرداری تهران و شمال شرقی شهر تهران واقع شده است و از شمال به بزرگراه زین‌الدین(امتداد شرقی همت) و از جنوب به خیابان دماوند منتهی می‌شوند.
از شرق به خیابان سلطانی و محله‌ی اتحاد و از غرب به بزرگراه باقری منتهی است. همچنین این محله از سمت شرق با بزرگراه رسالت همسایه است
تهرانپارس یکی از محلات وسیع و بزرگ در تهران است که با توجه به دسترسی خوب آن به نقاط مختلف تهران و همچنین نزدیکیش به یکی از خروجی‌های پرطرفدار‌ تهران، متقاضیان بسیاری پیدا کرده است.
 همانطور که در ادامه این یادداشت خواهید خواند، تهرانپارس خیابان کشی مدرنی دارد که از زمان زرتشیان مقیم آن به جا مانده است. در مورد روند ساخت و ساز در تهرانپارس مانند هر محله ای در تهران روند بسیار رو به رشدی طی شده است و بخش عمده‌ای از ملک‌ها نوساز هستند. البته همچنان خانه‌های ویلایی در این منطقه به چشم می‌آیند.
اگر به دنبال اجاره آپارتمان مبله در تهران هستید با ما تماس بگیرید.

املاك مشابه