اجاره آپارتمان مبله در تهران- جردن

كد ملك : T.N.AP.2

اجاره روزانه, اجاره ماهانه 450,000 تومان - آپارتمان
90 2 اتاق خواب 1 حمام 1 پاركينگ
 
 اضافه کردن به علاقه مندی ها
چاپ
شاید تا به حال  بارها نام خیابان جردن به گوشتان خرده باشد. جردن خیابانی است در شمال تهران که به بلوار آفریقا مشهور هست . این منطقه به علت ساکنان ثروتمندی که بیشتر در گذشته داشته و امروزه نیز به مکانی برای گشت و گذار ، رفت و آمد و جوان ثروتمند با اتومبیل های گران قیمت خود بدل شده معروف و مشهور می باشد. بسیاری از افراد علاقه مند به اجاره آپارتمان مبله در تهران  به دنبال واحدی در این منطقه و محدوده هستند . این منطقه دسترسی به اتوبان مدرس  و بلوار میرداماد را می تواند برای ساکنانش فراهم کند.
واحدی در اینجا برای اجاره آپارتمان مبله در تهران پیشنهاد می شود ، آپارتمانی دو خوابه هست که متراژی قریب به ۱۰۰ متر مریع را دارا می باشد. این آپارتمان دارای پارکینک اختصاصی می باشد که این نکته با توجه به شلوغی و پر تردد بودن خیابان آفریقا بسیار حائز اهمیت هست. علاوه بر این وجود آسانسور در این آپارتمان می تواند به آسان شدن رفت و آمد ساکنین و میهمانان گرامی کمک شایانی بکند.
واحد مذکور با داشتن امکاناتی از قبیل ماکروویو و یخچال ساید با ساید ، تلویزیون دی  ال ای ، ماهواره برای میهمانان خارجی ،  سرویس بهداشتی ایرانی و مخصوصا وجود سرویس بهداشتی فرنگی که برای میهمانان خارجی و اشخاصی که از بیماری های کمر و یا پا رنج می برند  ،تشک و تخت مناسب، لوازم جامع و کامل پخت و پز و آشپزخانه می تواند همراه با رفاه کامل شما خاطرات به یادماندنی برایتان بیافریند. این واحد تا به حال مسافران زیادی از داخل و یا خارج از کشور را در خود جای داده است که قریب به اتفاق همگی عزیزان رضایت خود را از این واحد مبله ابراز داشتند.
برای رزرو اجاره آپارتمان مبله در تهران و بالاخص واحد مذکور با ما تماس حاصل نمایید.

اجاره آپارتمان مبله در تهران(غرب) ، اجاره آپارتمان مبله در تهران (شرق)،اجاره آپارتمان مبله در تهران (شمال)،اجاره آپارتمان مبله در تهران(مرکز)

 

املاك مشابه