اجاره روزانه آپارتمان مبله در سعادت آباد تهران-ایران ماوا

اجاره روزانه آپارتمان مبله در سعادت آباد تهران-ایران ماوا
تهران سعادت آباد
اجاره روزانه 400,000 تومان روزانه - آپارتمان
T.W.AP.84 100 متر مربع 1 اتاق خواب 1 حمام 1 پارکینگ

کد T.W.AP.84 چه امکاناتی دارد؟

برای اجاره آپارتمان مبله در تهران با ایران ماوا تماس بگیرید.یکی از آپارتمان های یک خوابه ای که شما عزیزان می توانید برای اجاره آپارتمان مبله در سعادت آباد تهران از طریق ایران ماوا آن را اجاره کنید آپارتمانی است مبله و دوخوابه که در محله سعادت آباد تهران واقع شده است.

این آپارتمان که با کد T.W.AP.84  ثبت شده است به امکانات مختلفی مجهز شده و مطمئنا آسایش و رضایت خاطر شما را تضمین می کند.در اتاق پذیرایی چیدمان مبل به همراه امکانات سرمایشی و گرمایشی مدرن قرار دارد . یک دستگاه تلویزیون نیز در اتاق پذیرایی قرار گرفته است.برای بسیاری از مسافران تمیز بودن و مرتب بودن یکی از اصلی ترین ملاک هائی است که در اجاره منزل آن را لحاظ می کنند. یقینا اولین مساله ای که در بدو ورود توجه شما را جلب خواهد کرد تمیز و پاکیزه بودن این واحد می باشد.

اتاق خواب این آپارتمان بسیار دنج طراحی شده و شما می توانید یک استراحت آرام را تجربه کنید. یک تخت خواب دونفره در اتاق خواب قرار داده شده است.پارکینگ و آسانسور از امکانات مهم دیگری است که مجتمع به آن تجهیز شده است.برای مهمانان عزیزی که به غذاهای بیرون علاقه ای ندارند ، امکانات کامل آشپزی نیز فراهم می باشد.

موقعیت محله سعادت آباد در تهران

در صورتی که به دنبال اسکان در منطقه ای هستید که همزمان به شمال و غرب تهران دسترسی داشته باشد ،منطقه سعادت آباد را پیشنهاد خواهیم کرد. این منطقه به محل برگزاری نمایشگاه بین المللی تهران نیز بسیار نزدیک است.

قیمت سوئیت کد T.W.AP.84

قیمت آپارتمان مبله کد T.W.AP.84 برای یک شب چهارصد هزار تومان است.

کد T.W.AP.84 را چطور رزرو کنیم؟

اگر به دنبال اجاره آپارتمان مبله در تهران هستید با ما تماس بگیرید.

instagram          facebook      linkedin    pinterest

املاك مشابه