اجاره آپارتمان مبله در تهران -مجیدیه

كد ملك : T.E.AP.2

اجاره روزانه, اجاره ماهانه 250,000 تومان - آپارتمان
60 1 اتاق خواب 1 حمام 1 پاركينگ
 
 اضافه کردن به علاقه مندی ها
چاپ
آپارتمان کد T.E.AP.2 که در این مطلب به آن می پردازیم از جمله مواردی است که برای دوستانی که در جست و جوی اجاره آپارتمان مبله در تهران هستند و مناطق شرقی را برای اجاره روزانه می پسندند مورد استقبال قرار گرفته است.
این واحد در منطقه مجیدیه تهران واقع شده است. منطقه مجیدیه با توجه به دسترسی به اتوبان هایی که در شرق تهران عبور می کنند، و نزدیکی به مترو و همچنین بی آر تی برای مسافرانی که از شهرستان به تهران عزیمت می کنند و برای رفت و آمد به وسایل حمل و نقل عمومی احتیاج دارند بسیار مهم و ضروری است.
اگر قصد اجاره آپارتمان مبله در تهران و علی الخصوص مناطق شرقی آن را دارید واحد مذکور می تواند برای شما شرایط خوبی داشته باشد چرا که وجود امکانات لازم برا یک اقامت کوتاه مدت در این واحد برای استفاده عزیزان قرار داده شده است. تخت خواب دو نفره همراه با تشک ،لوازم ضروری و لازم آشپزخانه که برای پخت و پز ، سرویس بهداشتی ایرانی ، حمام ،یک دست مبلمان پنج نفره راحتی ، تلویزیون و اینترنت از جمله وسایل و امکانات لحاظ شده برای اجاره کنندگان آپارتمان مبله در این واحد می باشد.
برای رزرو این واحد ابتدا به جزییات و مشخصات آن را به خوبی مشاهده و مطالعه نمایید. بسیار مفتخر خواهیم بود که در صورت استفاده از واحد مذکور و رضایت کامل ، واحدهای مجموعه ایران ماوا را به دیگر دوستان پیشنهاد دهید.

املاك مشابه