اجاره آپارتمان مبله در تهران – پونک

اجاره آپارتمان مبله در تهران – پونک
تهران میدان ولیعصر
اجاره روزانه 400,000 تومان روزانه - آپارتمان
t.w.ap.65 90 متر مربع 1 اتاق خواب 1 حمام 1 پارکینگ
برای اجاره آپارتمان مبله در تهران همراه شما هستیم .
یکی از واحد هایی که قصد معرفی آن را به خوانندگان محترم و مسافران عزیز داریم ، واحدی است یک خوابه ، بسیار زیبا و مجلل که در منطقه پونک تهران واقع شده است.
این آپارتمان کاملا نوساز بوده و ضمن این که چیدمان داخلی آن جالب توجه است د ارای متراژ مناسب ۹۰ متری می باشد.
از امکانات این واحد که با کد t.w.ap.65  ثبت شده است می توان به آشپزخانه ای با امکانات رفاهی کامل، اتاق خواب زیبا و کاملا آرام ، کف سرامیک، امکانات جانبی نظیر مبلمان، تلویزیون و … می باشد.
یکی از دغدغه های مسافران گرامی در سفر به تهران محلی مناسب برای پارک کردن اتومبیل است که با مجهز بودن آپارتمان مذکور به پارکینگ ، این دغدغه به کلی برطرف شده است.
هزینه ای که برای اجاره ی روزانه این واحد در نظر گرفته شده است روزانه ۴۰۰ هزار تومان می باشد.
قرر گرفتن ملک مورد نظر در محله پونک نیز با توجه به موقعیت جغرافیایی، مزیت مهمی به حساب می آید.
از دیگر ویژگی های مهم می توان به مجهز بودن مجتمع به آسانسور اشاره نمود که به واسطه ی آن دغدغه ی بسیاری از مسافران عزیز برای بالا و پایین رفتن از پله ها برطرفف شده است.
محله پونک در مجاورت خیابان‌های میرزابابایی ، اشرفی اصفهانی ، شهید مخبری (گلستان) ، سردار جنگل، همیلا ، بلوار عدل ، خیابان زیتون ٫خیابان چمران ٫المهدی و بلوار کمالی قرار دارد.
خیابان سیمون بولیوار و محله چهاردیواری نیز در انتهای شمال شرقی پونک قرار دارند. محله‌های مراد آباد و حصارک در اطراف پونک قرار دارند. قسمتی از شهرک غرب نیز جزو پونک هستند و به عنوان پونک شرقی شناخته می‌شود.
ایران ماوا مرکزی مطمئن برای اجاره آپارتمان مبله در تهران با امکانات رفاهی کامل در خدمت شما عزیز می باشد.

املاك مشابه