اجاره آپارتمان مبله ۹۰ متری در جردن تهران – ایران ماوا

اجاره آپارتمان مبله ۹۰ متری در جردن تهران – ایران ماوا
تهران جردن
اجاره روزانه, اجاره ماهانه 450,000 تومان - آپارتمان
T.N.AP.2 90 2 اتاق خواب 1 حمام 1 پارکینگ

با خیابان جردن بیشتر آشنا شوید

شاید تا به حال  بارها نام خیابان جردن به گوشتان خرده باشد. جردن خیابانی است در شمال تهران که به بلوار آفریقا مشهور هست . این منطقه به علت ساکنان ثروتمندی که بیشتر در گذشته داشته و امروزه نیز به مکانی برای گشت و گذار ، رفت و آمد و جوان ثروتمند با اتومبیل های گران قیمت خود بدل شده معروف و مشهور می باشد. بسیاری از افراد علاقه مند به اجاره آپارتمان مبله در تهران  به دنبال واحدی در این منطقه و محدوده هستند . این منطقه دسترسی به اتوبان مدرس  و بلوار میرداماد را می تواند برای ساکنانش فراهم کند.

مشخصات واحدT.N.AP.2

واحدی در اینجا برای اجاره آپارتمان مبله در جردن تهران پیشنهاد می شود ، آپارتمانی دو خوابه هست که متراژی قریب به ۱۰۰ متر مریع را دارا می باشد. این آپارتمان دارای پارکینک اختصاصی می باشد که این نکته با توجه به شلوغی و پر تردد بودن خیابان آفریقا بسیار حائز اهمیت هست. علاوه بر این وجود آسانسور در این آپارتمان می تواند به آسان شدن رفت و آمد ساکنین و میهمانان گرامی کمک شایانی بکند.

  instagram          facebook      linkedin    pinterest

واحد مذکور با داشتن امکاناتی از قبیل ماکروویو و یخچال ساید با ساید ، تلویزیون دی  ال ای ، ماهواره برای میهمانان خارجی ،  سرویس بهداشتی ایرانی و مخصوصا وجود سرویس بهداشتی فرنگی که برای میهمانان خارجی و اشخاصی که از بیماری های کمر و یا پا رنج می برند  ،تشک و تخت مناسب، لوازم جامع و کامل پخت و پز و آشپزخانه می تواند همراه با رفاه کامل شما خاطرات به یادماندنی برایتان بیافریند. این واحد تا به حال مسافران زیادی از داخل و یا خارج از کشور را در خود جای داده است که قریب به اتفاق همگی عزیزان رضایت خود را از این واحد مبله ابراز داشتند.

قیمت واحد T.N.AP.2

واحد T.N.AP.2 که پیشتر به بیان مشخصات و امکانات و موقعیت جغرافیایی آن پرداختیم ، را می توانید با پرداخت ۴۵۰ هزار تومان به ازای هر شب رزرو فرمایید.

برای رزرو چگونه اقدان کنیم؟

برای رزرو اجاره آپارتمان مبله در تهران و بالاخص واحد مذکور ،با ایران ماوا  تماس حاصل نمایید.

اجاره آپارتمان مبله در تهران(غرب) ، اجاره آپارتمان مبله در تهران (شرق)،اجاره آپارتمان مبله در تهران (شمال)،اجاره آپارتمان مبله در تهران(مرکز)

 

املاك مشابه