اجاره آپارتمان مبله ۷۰ متری در خوش تهران-ایران ماوا

اجاره آپارتمان مبله ۷۰ متری در خوش تهران-ایران ماوا
تهران خیابان خوش
اجاره روزانه, اجاره ماهانه 300,000 تومان - آپارتمان
T.C.AP.2 70 1 اتاق خواب 1 حمام 1 پارکینگ

آشنایی با خیابان خوش

اگر به دنبال اجاره آپارتمان مبله در خوش تهران و مخصوصا مناطق مرکزی هستید ما آپارتمان مبله با کد T.C.AP.2 را پیشنهاد می دهیم.

خیابان آزادی از آنجایی که در مرکز تهران واقع شده است همواره متقاضیان زیادی را برای اجاره آپارتمان مبله در تهران به خود جذب می کند. اشخاصی که در این محدوده مستقر می شوند دسترسی بسیار خوبی نسبت به مناطق دیگر تهران از طریق مترو و یا سیستم اتوبوس تندرو (بی آر تی) و یا حتی تاکسی خواهد داشت.

از دیگر مزایای خیابان آزادی نزدیکی به میدان آزادی است. میدان آزادی نیز با توجه اینکه در محل تقاطع دو شاهراه اصلی و ورودی تهران یعنی اتوبان آیت الله سعیدی (که به بزرگراه تهران – قم و جاده ساوه منتهی میشود) و همچنین اتوبان شهید لشگری (که محل دسترسی به شهر ها و شهرک های غرب تهران مانند کرج را فراهم می آورد) قرار دارد . از طرفی بسیاری از مسافرانی که به تهران سفر می کنند از طریق هواپیما و پایانه های فرودگاه مهر آباد وارد تهران می شوند. نزدیکی واحدهای مبله مستقر در خیابان آزادی نیز می تواند دلیلی برای مجاب کردن مسافرانی که قصد اجاره آپارتمان  مبله در تهران را دارند ،گردد.

امکانات آپارتمان کدT.C.AP.2

واحد مذکور با دارا بودن امکانات مناسب می تواند پذیرای مسافران باشد. این واحد با دارا بودن یک اتاق خواب و مساحتی قریب به هفتاد متر مربع می تواند جز گزینه های شما قرار گیرد.

  instagram          facebook      linkedin    pinterest

قیمت کد T.C.AP.2

قیمت مد نظر برای رزرو از طرف مسافران  واحدT.C.AP.2 شبی ۳۰۰ هزار تومان هست.

نحوه و شرایط رزرو

برای رزرو و اجاره آپارتمان مبله در خوش تهران استفاده از واحدهای مبله با گروه ایران ماوا تماس حاصل نمایید.

املاك مشابه