اجاره آپارتمان مبله ۷۰ متری در خیابان خوش تهران-ایران ماوا

اجاره آپارتمان مبله ۷۰ متری در خیابان خوش تهران-ایران ماوا
تهران خیبان خوش
اجاره روزانه, اجاره ماهانه 300,000 تومان - آپارتمان
T.C.AP.5 70 1 اتاق خواب 1 حمام 1 پارکینگ

درباره خیابان خوش بیشتر بدانید

 اگر  مناطق مرکزی تهران را برای اقامت خود برمی گزینید ، اجاره آپارتمان مبله در خیابان خوش تهران می تواند یکی از موارد مناسب برای سبد انتخابی شما و همراهانتان باشد.

در ادامه به معرفی منطقه قرار گیری واحد مورد نظر و علی الخصوص خیابان خوش به جهت آشنایی هرچه بیشتر مسافران علاقه مند به رزرو این منزل مبله می پردازیم. خیابان خوش در امتداد شمال به جنوب قرار دارد و خیابان آزادی وی را به دو قسمت شمالی و جنوبی تقسیم می کند.

این خیابان خارج از محدوده طرح ترافیک قرار دارد. این منطقه به اتوبان های شهید نواب صفوی که از  جنوب میدان توحید آغاز می شود و همچنین اتوبان چمران که از قسمت شمالی میدان توحید آغاز می شود دسترسی خوبی دارد . هر کدام از این شاه راه های مهم شهر تهران می توانند امکان تردد به مناطق متعددی را فراهم بیاورد . بنا بر این مناطق شمالی و مناطق جنوبی از طریق این دو راه اصلی امکان دسترسی دارند. شایان ذکر است اتئبان یادگار امام (ره) نیز در مجاورت این منطقه قرار دارد که آن نیز سبب رفت و آمد از شمال تا جنوب را فراهم می آوزد.

مشخصات واحد کد T.C.AP.5

واحد مذکور دارای مساحتی به وسعت  هفتاد متر مربع می باشد. این آپارتمان مبله دارای یک اتاق خواب می باشد و در طبقه همکف ساختمان واقع شده است.

  instagram          facebook      linkedin    pinterest

قیمت آپارتمان کد T.C.AP.5

قیمت واحد یک خوابه با کد T.C.AP.5 با هزینه ۳۰۰ هزار تومان می تواند در اختیار مسافران عزیز قرار گیرد.

شرایط رزرو واحد کد T.C.AP.5

برای اطلاع از نحوه رزرو و  و اجاره آپارتمان مبله در خیابان خوش تهران یا مناطق مرکزی تهران بعد از انتخاب موارد مورد نظر ، کد مربطه را پس از تماس با ما در میان بگذارید. ایران ماوا مرکز اجاره سوئیت مبله در تهران.

املاك مشابه