اجاره آپارتمان مبله۸۰متری در خیابان ولیعصر تهران- ایران ماوا

اجاره آپارتمان مبله۸۰متری در خیابان ولیعصر تهران- ایران ماوا
تهران خیابان ولیعصر
اجاره روزانه 550,000 تومان روزانه - آپارتمان
T.C.AP.15 80 متر مربع 2 اتاق خواب 1 حمام 1 پارکینگ

مشخصات آپارتمان کدT.C.AP.15

خوانندگان گرامی؛ اگر به دنبال اجاره آپارتمان مبله در خیابان ولیعصر تهران  با شرابط مناسب و امکانات رفاهی هستید با ما در ارتباط باشید.

آپارتمانی که هم اکنون در این مقاله قصد داریم آن را خدمت خوانندگان و دنبال کنندگان سایت ایران ماوا معرفی نمائیم یکی از بهترین واحد هایی به شمار می آید که توسط مجموعه ایران ماوا در اختیار شما عزیزان قرار می گیرد. این واحد که با کد T.C.AP.15  ثبت شده است ، دوخوابه می باشد و امکانات آن به نحوی در نظر گرفته شده است تا رضایت خاطر مسافران گرامی را به دنبال داشته باشد.امکاناتی مثل آسانسور ، وجود مبلمان در اتاق پذیرایی، اتاق خوابی آرام و دنج ، آشپزخانه ای با کلیه لوازم مورد نیاز ، یک دستگاه تلویزیون و … از جمله موارد قابل ذکر هستند.

  instagram          facebook      linkedin    pinterest

موقعیت آپارتمان کد T.C.AP.15

اگر بخواهیم در مورد خیابان ولیعصر تهران بگوییم این نکته قابل ذکر است که اماکن مهمی در امتداد این خیابان واقع شده است .برخی از مکانهای مهم این خیابان از شمال به جنوب عبارتند از: صدا و سیما ، پارک ملت ، بیمارستان خاتم الانبیا ، بیمارستان ولیعصر ، دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی ، پارک ساعی ، تئاتر شهر و … .برای تردد راحت تر مسافران نیز ، ایستگاه مترو و بی آرتی در چهار راه ولی عصر واقع شده است.

قیمت سوئیت کد T.C.AP.15 چقدر است؟

قیمت آپارتمان کد T.C.AP.15 که واحدی دو خوابه و در خیابان ولیعصر واقع شده است ، و برای اجاره آپارتمان مبله در خیابان ولیعصر تهران پیشنهاد می شود برای یک شب اقامت شبی پانصد و پنجاه هزار تومان می باشد.

نحوه رزرو سوئیت کد T.C.AP.15

اگر مشخصات و ویژگی های آپارتمان کد T.C.AP.15 را پسندیده اید برای اجاره آپارتمان مبله در خیابان ولیعصر تهران با تماس با بخش پشتیبانی گروه ایران ماوا تماس بگیرید.

املاك مشابه