اجاره آپارتمان مبله ۶۵ متری در خیابان گلبرگ تهران-ایران ماوا

اجاره آپارتمان مبله ۶۵ متری در خیابان گلبرگ تهران-ایران ماوا
تهران خیابان گلبرگ
اجاره روزانه, اجاره ماهانه 280,000 تومان - آپارتمان
T.E.AP.6 65 1 اتاق خواب 1 حمام 1 پارکینگ

موقعیت مکانی خیابان گلبرگ

آپارتمان مبله با کد T.E.AP.6 با توجه به انکه در خیابان گلبرگ واقع شده است برای اجاره آپارتمان مبله در گلبرگ تهران بسیار مناسب هست.

خیابان گلبرگ امروزه به خیابان شهید مدنی معروف هست. این خیابان جز خیابان هایی می باشد که در شرق تهران واقع شده است. خیابان گلبرگ در سمت شرق اتوبان امام علی (ع) واقع شده هست و از میدان رسالت تا میدان سبلان امتداد دارد که جز خیابان های طولانی شرق تهران  می باشد. خیابان گلبرگ با توجه به موقعیت جغرافیایی خود دسترسی بسیار خوبی نسبت به اتو بان های امام علی (ع) و اتوبان رسالت دارد ( اتوبان رسالت در شمال این خیابان واقع شده است) .

اگر خواهان اجاره آپارتمان مبله در گلبرگ تهران هستید ، و نزدیک بودن به مراکز خرید برای تهیه اقلام مورد نیاز خود و خانواده محترم را لازم می دانید شایان ذکر هست که خیابان گلبرگ ( خیابان شهید مدنی ) این امکان را دارا می باشد. همچنین نزدیک بودن به چند ایستگاه مترو از دیگر مزایای این محله هست که تردد به سایر مناطق تهران را به آسانی میسر می گرداند.

امکانات واحد کد T.E.AP.6

واحد پیش رو آپارتمان مبله ای ست که وسعتی به متراژ ۶۵ متر مربع دارد. این آپارتمان مبله دارای یک اتاق خواب همراه با امکانات رفاهی می باشد. این منزل مبله در طبقه دوم قرار دارد. این واحد امکانات کافی برای آشپزی ، استراخت و به طور کل اقامت کوتاه را دارد.

  instagram          facebook      linkedin    pinterest

قیمت واحد کد T.E.AP.6

اگر قصد رزرو واحد کد T.E.AP.6 را دارید ،جهت اطلاع عرض می کنیم که هزینه یک شب اقامت در این واحد مبله ۲۸۰ هرار تومان هست.

شرایط و نحوه رزرو

اگر مایل به اجاره سوئیت مبله در گلبرگ تهران هستید پس از مراجعه به صفحه قوانین و مقررات سایت ایران ماوا و اطلاع از شرایط موجود، با به خاطر داشتن کد ملک مد نظر با گروه ایران ماوا تماس بگیرید.

املاك مشابه