اجاره آپارتمان مبله ۸۵ متری در رسالت تهران-ایران ماوا

اجاره آپارتمان مبله ۸۵ متری در رسالت تهران-ایران ماوا
تهران میدان رسالت
اجاره روزانه, اجاره ماهانه 300,000 تومان - آپارتمان
T.E.AP.8 85 2 اتاق خواب 1 حمام

میدان رسالت کجاست؟

برای اجاره آپارتمان مبله در رسالت تهران و علی الخصوص شرق تهران می توانید آپارتمان کد T.E.AP.8 را بر گزینید. این آپارتمان مبله در رسالت قرار دارد.

بسیاری از اشخاصی که به اجاره روزانه در تهران علاقه مند هستند ، در ابتدا به کسب اطلاع از منطقه ای که واحد مبله در آن واقع شده است می پردازند. در ادامه برای آشنایی متقاضیان اجاره آپارتمان مبله در تهران به معرفی منطقه رسالت می پردازیم.

منطقه رسالت جز مناطق شرقی تهران محسوب می شود. این منطقه ما بین چهار اتوبان و شاه راه قرار دارد .در جنوب این منطقه اتوبان رسالت قرار دارد که در امتداد اتوبان حکیم واقع شده است. در غرب منطقه رسالت اتوبان امام علی (ع) دیده می شود که مناطق شمالی را به جنوبی ترین مناطق تهران متصل می کند. در شمال اتوبان شهید زین الدین یا همان استقلال و شهید عباسپور قرار دارد.این منطقه در شرق تهران نیز دسترسی خوبی به اتوبان شهید باقری یا تهرانپارس دارد.

مشخصات واحد کد T.E.AP.8

واحد مذکور آپارتمانی مبله و دو خوابه هست که متراژی نزدیک به ۸۵ متر دارد . هر یک از این اتاق خواب ها از یک سرویس خواب دو نفره بهره می برند. این آپارتمان مبله در طبقه سوم ساختمان قرار دارد. این واحد دارای سیستم گرمایش و سرمایش و همچنین تلویزیون ال ای دی می باشد.

  instagram          facebook      linkedin    pinterest

قیمت واحد کد T.E.AP.8

اگر می خواهید برای سوئیت مبله کد T.E.AP.8 اقدام کنید ، بدانید که قیمت این سوئیت برای هر شب اقامت ۳۰۰ هزار تومان می باشد.

شرایط رزرو واحد کد T.E.AP.8

با توجه به مطالبی که در بالا عرض شد اگر به این نتیجه رسیده اید که اواحد کد T.E.AP.8  گزینه مناسبی برای شما و همسفرانتان می باشد ، بعد از مطالعه قوانین و مقررات مندرج در سایت ایران ماوا برای اجاره آپارتمان مبله در رسالت تهران یا سایر نقاط پایتخت با ما تماس بگیرید.

املاك مشابه