اجاره آپارتمان مبله ۷۰ متری در زعفرانیه تهران-ایران ماوا

اجاره آپارتمان مبله ۷۰ متری در زعفرانیه تهران-ایران ماوا
تهرانزعفرانیه
اجاره روزانه 550,000 تومان روزانه - آپارتمان
T.N.AP.42 70 متر مربع 1 اتاق خواب 1 حمام 1 پارکینگ

سوئیت مبله کد T.N.AP.42 چه مشخصاتی دراد؟

برای اجاره آپارتمان مبله در تهران  و مخصوصا اجاره آپارتمان مبله در زعفراینه تهران را داشته اید حتما به برسی کد T.N.AP.42 بپردازید.

یکی دیگر از واحدهایی که شما مسافران عزیز و مهمانمان گرانقدر می توانید از طریق ایران ماوا نسبت به اجاره ی چند روزه ی آن اقدام نمائید ، واحدی است که در محله ی زعفرانیه تهران واقع شده است. این آپارتمان با کد T.N.AP.42  در دفتر ایران ماوا به ثبت رسیده است. این واحد آپارتمانی که بسیار شیک و لوکس می باشد یک اتاق خواب دارد و کلیه امکانات لازم برای یک استراحت آرام در آن فراهم شده است.

از دیگر ویژگی های این واحد می توان به امکانات کامل آشپزخانه اشاره نمود. میز غذاخوری ، ماشین لباسشوئی و ظرفشوئی ، وسائل مجهز برای پخت و پز و پذیرائی از جمله این امکانات می باشند. اتاق پذیرایی نیز مبلمان می باشد و شما عزیزان می توانید در کنار خانواده ی خود به تماشای تلوزیون و گپ و گفت بپردازید. همچنین دستشوئی فرنگی و ایرانی نیز فراهم شده است.

موقعیت محله زعفرانیه

محله ی زعفرانیه یکی از محله های اعیان نشین واقع در شمال شهر تهران به شمار می رود که در شمال این شهر واقع شده است.

قیمت آپارتمان مبله کد T.N.AP.42

قیمت آپارتمان مبله یک خوابه واقع در منطقه زعفرانیه با کد T.N.AP.42 برای اجاره آپارتمان مبله در زعفرانیه تهران معرفی شده است و هر شب اقامت هزینه پانصد و پنجاه هزار تومان می باشد.

شرایط رزرو آپارتمان مبله با کد T.N.AP.42

سوئیت مبله کد T.N.AP.42 یکی از موارد موجود جهت اجاره آپارتمان مبله در زعفرانیه تهران می باشد . برای اطلاع از نحوه رزرو با گروه ایران ماوا تماس بگیرید.

 instagram          facebook      linkedin    pinterest

املاك مشابه