اجاره آپارتمان مبله ۷۵متری در ستارخان تهران-ایران ماوا

اجاره آپارتمان مبله ۷۵متری در ستارخان تهران-ایران ماوا
تهران ستارخان
اجاره روزانه 350,000 تومان روزانه - آپارتمان
T.W.AP.24 75 متر مربع 2 اتاق خواب 1 حمام 1 پارکینگ

مشخصات کد T.W.AP24

یکی دیگر از آپارتمان های لوکسی که شما عزیزان و مهمانان محترم می توانید برای اجاره آپارتمان مبله در ستارخان تهران  از طریق ایران ماوا اجاره نمائید و با کد T.W.AP24 ثبت شده است آپارتمانی است بسیار شیک واقع در خیابان ستارخان. این آپارتمان با دارا بودن دو اتاق خواب و امکانات لازم برای استراحتی آرام در اختیار شما قرار خواهد گرفت. برای کسانی که معمولا با وسیله نقلیه ی خود به تهران سفر می کنند یکی از معضلات نبودن جای پارک به علت شلوغی خیابان ها و کوچه هاست که البته پارکینگ اختصاصی این واحد، این مشکل را به کلی حل کرده است.

مورد دیگری که در این واحد به چشم می خورد اتاق پذیرایی آن است که به صورت مبله با تمام امکانات دراختیار شما عزیزان قرار خواهد گرفت .در آشپزخانه نیز کلیه امکانات لازم فراهم شده است .

آشنایی با موقعیت کد T.W.AP24

خیابان ستارخان  نیز یکی از مهم ترین مراکز خرید در شهر تهران به شمار می رود.این خیابان که در غرب تهران قرار دارد، پیش از انقلاب تاج نام داشت، از  آریاشهر آغاز شده و پس از گذر از میدان اول صادقیه به تقاطع خیابان خسرو می‌رسد. پس از آن خیابان دو طرفه شده و از زیر پل‌های بزرگراه یادگار امام و پل ستارخان عبور می‌کند تا به سه راه تهران ویلا برسد. پس از آن خیابان باقرخان از آن منشعب می‌شود تا در میدان توحید که در گذشته میدان کندی نام داشت به انتهای خود می‌رسد.

  instagram          facebook      linkedin    pinterest

قیمت آپارتمان مبله T.W.AP24

اگر به دنبال آپارتمان مبله ای با قیمت سیصد و پنجاه هزار تومان و مشخصاتی که در بالا ذکر شد هستید ،سوئیت کد T.W.AP24 مناسب است.

نحوه رزرو آپارتمان کد T.W.AP24

کد T.W.AP24 برای اجاره آپارتمان مبله در ستارخان تهران معرفی شده است ، جهت رزرو با ما تماس بگیرید.

املاك مشابه