اجاره آپارتمان ۱۰۰متری مبله در سعادت آباد تهران-ایران ماوا

اجاره آپارتمان ۱۰۰متری مبله در سعادت آباد تهران-ایران ماوا
تهران خیابان سعادت آباد
اجاره ماهانه 550,000 تومان - آپارتمان
T.W.AP.13 100 2 اتاق خواب 1 حمام 1 پارکینگ

موقعیت سعادت آباد تهران

برای اجاره آپارتمان مبله در سعادت آباد تهران اگر بدنبال آپارتمان مبله لوکس با امکانات کاملی هستید کد آپارتمان T.W.AP.13 گزینه ای است که می تواند مناسب باشد.

شاید اشخاصی که علاقه مند به اجاره سوئیت مبله تهران هستند واحد کد فوق را مورد نظر داشته باشند. این آپارتمان مبله در منطقه سعادت آباد واقع شده است. منطقه سعادت آباد در شمال غربی تهران قرار دارد . این منطقه که در جوار شهرک غرب قرار دارد جز مناطق مرفه تهران محسوب می شود.

منطقه سعادت آباد با توجه به وجود شاهراه های اصلی بسیار موقعیت مطلوبی از جهت دسترسی دارد. اتوبان یادگار امام (ره) ( در شمال و غرب منطقه سعادت آباد) و اتوبان نیایش ( در جنوب منطقه سعادت آباد) و اتوبان شهید چمران (در شرق منطقه سعادت آباد) امکان تردد و حمل و نقل را فراهم می آورد.

منطقه سعادت آباد با توجه به وجود بیمارستان های معروف و رستوران های مشهور نیز روزانه رفت و آمد های بسیاری از شهروندان را شاهد می باشد.

  instagram          facebook      linkedin    pinterest

ویژگی های سوئیت کد T.W.AP.13 

سوئیت مبله مورد اشاره دارای دو اتاق خواب می باشد و مساخت صد متر مربع دارا است.این آپارتمان امکانات بسیار کاملی شامل پارکینگ و آسانسور و درب ریموت و نگهبانی را دارا می باشند. وسایل کامل یک منزل مانند لباسشویی و تلویزیون و تخت خواب و آشپزخانه نیاز مسافران مستقر برای اقامت کوتاه مدت را برطرف می کند.

قیمت آپارتمان کد T.W.AP.13 

سوئیت مبله دو خوابه با T.W.AP.13 که در سعادت آباد تهران قرار دارد ،برای هر شب اقامت مسافرانی که این واحد را می پسندند شبی ۵۵۰ هزار تومان می باشد.

شرایط رزرو کد T.W.AP

اگر می خواهید به تهران مسافرت کنید و برای اسکان به دنبال اجاره سوئیت مبله در سعادت آباد تهران هستید، ایران ماوا بهترین آپارتمان های مبله را برای اجاره سوئیت در تهران به شما پیشنهاد می کند.

املاك مشابه