اجاره آپارتمان ۹۵ متری مبله در سعادت آباد تهران-ایران ماوا

اجاره آپارتمان ۹۵ متری مبله در سعادت آباد تهران-ایران ماوا
تهران خیابان سعادت آباد
اجاره روزانه 550,000 تومان - آپارتمان
T.W.AP.15 95 2 اتاق خواب 1 حمام 1 پارکینگ

سعادت آباد را بهتر بشناسید

آپارتمان کد T.W.AP.14یکی از مواردی هست که در غرب تهران و منطقه سعادت آباد برای اجاره آپارتمان مبله ر سعادت آباد تهران قرار دارد . در ادامه به معرفی امکانات و موقعیت این واحد می پردازیم.

منطقه سعادت آباد تهران با توجه به موقعیت قرارگیری همواره مورد علاقه مسافرانی که قصد اجاره آپارتمان مبله در تهران دارند ، بوده است. این منطقه دارای خیابان بندی بسیار مناسب و پهنی می باشد. این منطقه در جوار شهرک غرب واقع شده است شایان ذکر هست شهرک غرب از جمله مناطق متمول تهران می یاشد. سعادت آباد نیز با توجه به این همجواری دارای مراکز فروش بسیار شیک و معروف می باشد. به جز مراکز فروش وجود برندهای مختلف غذایی از جمله فست فود و رستوران باعث رفت و آمد بسیاری از افراد به این منطقه می شود.

سعادت آباد با توجه به دسترسی به اتوبان های فراوانی که دور تا دور این محله را در بر دارند امکان تردد به سایر مناطق اعم از شمال و غرب تهران را به راحتی فراهم می آورد.

  instagram          facebook      linkedin    pinterest

قیمت کد آپارتمان T.W.AP.14

قیمت آپارتمان واقع شده در منطقه سعادت آباد که با کد T.W.AP.14 معرفی شده است و برای اجاره سوئیت مبله در تهران مناسب است، قیمتی برابر با ۵۵۰ هزار تومان برای مسافران دارد.

امکانات  آپارتمان مبله کد T.W.AP.14

واحد مورد اشاره در این متن آپارتمان مبله است با دو اتاق خواب. این واحد متراژی نزدیک به نود متر مربع دارد. دارا بودن پارکینگ و اسانسور از دیگر نکات قابل اشاره برای این واحد می باشد. وسایل داخل منزل مانند لباسشویی و تلویزیون و تخت خواب دبل (دونفره) نیز برای اقامت کوتاه مدت می تواند مناسب باشد.

شرایط رزرو واحد کد T.W.AP.14

اگر قصد اجاره آپارتمان مبله در سعادت آباد تهران را داشته باشید بهتر است آپارتمان کد T.W.AP.14 را برسی نمایید. برای اطلاع از شرایط و قوانین با ایران ماوا تماس بگیرید.

املاك مشابه