اجاره آپارتمان مبله در سعادت آباد تهران-ایران ماوا

اجاره آپارتمان مبله در سعادت آباد تهران-ایران ماوا
تهران میدان پونک
اجاره روزانه 350,000 تومان روزانه - آپارتمان
T.N.AP.24 80 متر مربع 2 اتاق خواب 1 حمام 1 پارکینگ

درباره امکانات کد T.N.AP.24 بیشتر بدانیم

اگر در سایت ایران ماوا تصاویر کد T.N.AP.24  را ملاحظه کردید ، بهتر است بدانید برای اجاره آپارتمان مبله در سعادت آباد در تهران سوئیت مبله مذکور چه امکاناتی دارد، که در ادامه به توضیح آن می پردازیمم.

یکی از واحدهای آپارتمانی که برای معرفی آن به نگارش این مقاله ی کوتاه می پردازیم واحدی است لوکس و دوخوابه که در منطقه سعادت آباد تهران واقع شده است . از ویژگی های مهم این واحد می توان به شیک ، مرتب و جلوه ی زیبای آن اشاره کرد.

در اتاق پذیرایی این واحد کلیه امکانات لازم از جمله مبله بودن، تلویزیون ، فضای مناسب و … تدارک دیده شده است. همچنین آشپزخانه ی این واحد بسیار مجهز می باشد. یکی دیگر از ویژگی های مهم ، در اختیار بودن پارکینگ اختصتصی است. همچنین شما عزیزان می توانید برای رفت و آمد راحت تر از آسانسور استفاده نمایید. این واحد با کد T.N.AP.24   در دفتر ایران ماوا به ثبت رسیده است.

محله سعادت آباد کجاست؟

سعادت آباد یکی از مناطق مرفه نشین تهران می باشد که در منطقه ۲ شهرداری واقع شده است. این خیابان از شرق به بزرگراه چمران ، از جنوب به شهرک غرب از شمال به کوی فراز و از شمال شرق به اوین می رسد. بلوار اصلی سعادت آباد، از جنوب به بلوار دریا و از شمال به بزرگراه یادگار امام متصل است.

  instagram          facebook      linkedin    pinterest

قیمت سوئیت مبله کد T.N.AP.24 

اگر به دنبال و جست و جوی آپاترمان مبله در سعادت آباد هستید آپارتمان مبله کد T.N.AP.24  با هزینه سیصد و پنجاه هزار تومان ممکن است مورد نظر قرار گیرد.

کد T.N.AP.24  را چطور رزرو کنیم؟

در سفرهای شما به پایتخت و جهت اجاره آپارتمان مبله در سعادت آباد تهران کد T.N.AP.24  را برسی بفرمایید. لطفا قبل از تماس از شرایط و قوانین رزرو مطلع شوید.

املاك مشابه