اجاره ۷۵ مترآپارتمان مبله در سعادت آباد تهران-ایران ماوا

اجاره ۷۵ مترآپارتمان مبله در سعادت آباد تهران-ایران ماوا
تهران میدان ولیعصر
اجاره روزانه 350,000 تومان روزانه - آپارتمان
T.N.AP.25 75 متر مربع 2 اتاق خواب 1 حمام 1 پارکینگ

وسایل و امکانات آپارتمان کد T.N.AP.25

در صورت تمایل به اجاره آپارتمان مبله در سعادت آباد تهران بهتر است بدانید که می دانید یکی از خدمات ایران ماوا به مخاطبان گرامی معرفی واحدهای گوناگون است تا شما عزیزان بتوانید با مطالعه مشخصات واحد های آپارتمانی انتخاب راحت تری داشته باشید.

یکی دیگر از آپارتمان ها ، واحدی است دوخوابه که در سعادت آباد که یکی از بهترین مناطق تهران به شمار می رود واقع شده است.اتاق پذیرایی این آپارتمان مبله بوده و شما عزیزان می توانید روزهای خوبی را در کنار خانواده بگذرانید.

از دیگر ویژگی ها می توان به شیک و لوکس بودن این آپارتمان اشاره کرد.در آشپزخانه نیز کلیه وسایل مورد نیاز برای پخت و پز و شستشوی لباس و ظرف نیز فراهم شده است.پارکینگ اختصاصی و آسانسور نیز دو مقوله ی مهم به شمار می روند که می توانیم به آن ها نیز اشاره نماییم. این آپارتمان با کد T.N.AP.25  به ثبت رسیده است.

  instagram          facebook      linkedin    pinterest

آشنایی با منطقه سعادت آباد

سعادت آباد یکی از مناطق مرفه نشین تهران می باشد که در منطقه ۲ شهرداری واقع شده است. این خیابان از شرق به بزرگراه چمران ، از جنوب به شهرک غرب از شمال به کوی فراز و از شمال شرق به اوین می رسد. بلوار اصلی سعادت آباد، از جنوب به بلوار دریا و از شمال به بزرگراه یادگار امام متصل است.

قیمت آپارتمان کد T.N.AP.25

در صورت تمایل مسافران، تنها با پرداخت سیصد و پنجاه هزار تومان بابت هر شب اقامت می توانند در آپارتمان مبله کد T.N.AP.25 ساکن شوند.

برای رزرو چگونه اقدام کنیم؟

اگر محله سعادت آباد را برای اسکان مد نظر دارید برای اجاره آپارتمان مبله در سعادت آباد تهران با ایران ماوا تماس بگیرید. آپارتمان کد T.N.AP.25 و یا گزینه های دیگری را همکاران ما به شما معرفی خواهند کرد.

املاك مشابه