اجاره آپارتمان مبله۸۲متری در سعادت آباد تهران-ایران ماوا

اجاره آپارتمان مبله۸۲متری در سعادت آباد تهران-ایران ماوا
تهران سعادت آباد
اجاره روزانه 750,000 تومان روزانه - آپارتمان
T.N.AP.30 82 متر مربع 2 اتاق خواب 1 حمام 1 پارکینگ

کد T.N.AP.30 چه مشخصاتی دارد؟

تعداد زیادی از مسافران برای اجاره آپارتمان مبله در سعادت آباد تهران با ایران ماوا تماس می گیرند لذا در ادامه توضیحات مربوط به کدT.N.AP.30 را مطالعه کنید .یکی از واحد های ایران ماوا که در منطقه ی خوش آب و هوای سعادت آباد واقع شده است واحدی است بسیار لوکس و مجهز که با کد T.N.AP.30 ثبت شده است .

در این واحد مجهز علاوه بر امکانات مختلفی که برای آسایش شما عزیزان فراهم شده است ، امکانات جذابی نیز در اختیار شما قرار خواهد گرفت. همانگونه که در تصویر مشخص است یک استخر به همراه سونا و جکوزی ، به شما این امکان را می دهد تا روزهای خوب و مفرحی را سپری نمایید. پارکینگ اختصاصی نیز برای شما فراهم می باشد . آسانسور، واحد نگهبانی ، اتاق پذیرایی مبله، امکانات اتاق خواب، میز ناهار خوری، تلوزیون و … از جمله موارد دیگری هستند که می توان به آن ها اشاره نمود.

  instagram          facebook      linkedin    pinterest

لوکیشن آپارتمان مبله کد T.N.AP.30

برای اطلاع هر چه بیشتر درباره محله سعادت آباد که سوئیت مبله کدT.N.AP.30 در آن قرار دارد همین بس که، بهترین هتل تهران یعنی هتل اسپیناس پلاس در شمال منطقه سعادت آبادد قرار دارد. قطعا با مراجعه به نقشه تهران به اتوبان ها و راه های مواصلاتی منتهی به این محله و همچنین مناطق اطراف آن واقف خواهید شد.

قیمت آپارتمان مبله کد T.N.AP.30

در صورت علاقه به رزرو سوئیت مبله دو خوابه با وسعت هشتاد متر مربع در سعادت آباد که با کد T.N.AP.30 معرفی شده است، می بایست برای اقامات هر شبانه روز مبلغ هفتصد و پنجاه هزار تومان هزین فرمایید.

کد T.N.AP.30 را چگونه رزرو کنیم؟

با توجه توضیحات ارائه شده در متن برای سوئیت کد T.N.AP.30 ، در صورت علاقه به اجاره آپارتمان مبله در سعادت آباد تهران با ایران ماوا ارتباط برقرار کنید.

املاك مشابه