اجاره آپارتمان مبله ۸۵متری درسعادت آباد تهران – ایران ماوا

اجاره آپارتمان مبله ۸۵متری درسعادت آباد تهران – ایران ماوا
تهران سعادت آباد
اجاره روزانه 550,000 تومان روزانه - آپارتمان
T.N.AP.47 85 متر مربع 2 اتاق خواب 1 حمام 1 پارکینگ

اطلاعات مربوط به کد T.N.AP.47

کد T.N.AP.47 یکی از مواردی هست که برای  اجاره آپارتمان مبله در سعادت آباد تهران  در سایت ایران ماوا ثبت شده است. در ادامه معرفی واحدهای اجاره ای برای سکونت چند روزه ی شما عزیزان ، واحد با کد مذکور را معرفی می کنیم که در محله ی سعادت آباد تهران واقع شده است.

این واحد که بسیار شیک می باشد دارای دو اتاق خواب بوده و در هر اتاق امکانات مورد نیاز جهت استراحت شما فراهم شده است.آشپزخانه ای این آپارتمان به انواع وسائل آشپزی و شستشوی ظرف و لباس لازم تجهیز شده است.اتاق پذیرایی مبله می باشد و شما می توانید در کنار خانواده ی خود به تماشای تلوزیون بپردازید.از سایر ویژگی ها می توان به پارکینگ اختصاصی اشاره نمود که در اختیار شما قرار خواهد گرفت.همچنین ، دو نوع سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی تعبیه شده است.این آپارتمان با کد T.N.AP.47  به ثبت رسیده است.

موقعیت و لوکیشن آپارتمان مبله کد T.N.AP.47

سعادت آباد یکی از مناطق مرفه نشین تهران می باشد که در منطقه ۲ شهرداری واقع شده است.این خیابان از شرق به بزرگراه چمران ، از جنوب به شهرک غرب از شمال به کوی فراز و از شمال شرق به اوین می رسد. بلوار اصلی سعادت آباد، از جنوب به بلوار دریا و از شمال به بزرگراه یادگار امام متصل است.

قیمت آپارتمان مبله کد T.N.AP.47

اجاره بهای سوئیت مبله کد T.N.AP.47 برای یک شب پانصد و پنجاه هزار تومان می باشد.

نحوه رزرو سوئیت مبله کد T.N.AP.47

برای اجاره آپارتمان مبله در سعادت آباد تهران با همکاران ما در پشتیبانی سایت ایران ماوا تماس حاصل فرمایید.

      Instagram          Facebook      Linkedin    Pinterest

املاك مشابه